• Неодамнешно
Текст на Екранот ТД MD204L Панел Екран HMI со RS232/RS485/RS422 за САЛАДИН

Текст на Екранот ТД MD204L Панел Екран HMI со RS232/RS485/RS422 за САЛАДИН

Buyers rating:
DEN 1862.88

Количина на стоки

Текст на екранот ТД MD204 L панел екран HMI со RS232/RS485/RS422 за САЛАДИН.Најнови Коментари од нашите купувачи од Русија : На текст за екранот за поддршка на руски јазик екранот.Ние обезбедуваме бесплатен софтвер за Текстот на екранот.Ако ви треба USB симнување или комуникациски кабел, ве молиме кажете ни за вашата PLC модел, или да се купи тука : USB кабел за OP320 MD204 L Описи : Општите Описи : Шоу Тип Жолто-зелена LCD (исто така имаат сина , да не известите доколку ви треба) Живот Повеќе од 20,000 часа, на собна температура од 25, 24-часовна операција на Екранот област 192*64 Светлината Potentiometer прилагодливи Текст Settings Кинески : Поедноставен Кинески / англиски Карактер големина Bitmap фонтови, векторски фонтови Копчето 20 Меморија Мени 64 KB Flash ROM Податоци 1 KB SRAM Интерфејс Преземете RS232 порта Комуникацијата пристаниште RS232 /RS485 / RS422 Електрични Карактеристики Влезен напон DC24 V Напон спектар DC22 V ~ DC26 V Тековната потрошувачка

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Фондацијата Четка Меки Влакна Кратко се Справи со Четка за Руменило Преносни во Прав со Четка Убавина Производ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фондацијата Четка Меки Влакна Кратко се Справи со Четка за Руменило Преносни во Прав со Четка Убавина Производ

Удобен : Постојат бразди на дното на Кратко се Справи со Прав со Четка, кој е многу удобен за прсти да се о

DEN 205.44
Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор

неделен таблета таблета кутија се Задржи на таблети, со цел и да ги заштити од прашина и нота.Чувајте ги

DEN 405.36
Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку

Специјално дизајнирани за дупчење дупки за навртки.Идеален за дупчење плитки дупки низ тенки метални б

DEN 608.16
Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски

Африкански Кал Крпа Племенски Персоналните Глувчето Мат : Handpicked Шема Се Повеќе Атрактивни.Африкански К

DEN 311.76