• Неодамнешно
STMicroelectronics IGBT - Преку Дупка за ДА-247-3 (Пакување од 50) (STGW35HF60W)

STMicroelectronics IGBT - Преку Дупка за ДА-247-3 (Пакување од 50) (STGW35HF60W)

Buyers rating:
DEN 1012.80

Количина на стоки

IGBT - Преку Дупка за ДА-247-3 Product Спецификација : Категорија : - Дискретни полупроводнички законот за Производи, Transistors - IGBTs - Single Mfr : - STMicroelectronics Series : - -Пакет : - Tube Part Статус : - Active IGBT Вид : - -Vce(за) (Макс) @ Vge, Ic : - 2.5 V @ 15 V, 20 ASwitching Енергија : - 290 J (вклучено), 185 J (off (исклучено) Input Type : - Standard Td (on/off) @ 25°C : - 30ns/175ns Test Состојба : - 400 V, 20 A, 10 Ohm, 15 VOperating Температура : - -55°C ~ 150°C (TJ)Монтажа Тип : - Преку Hole Package / Случај НА : - -247-3 Supplier Уред Пакет : - ДА-247-3 Voltage - Колектор Emitter Дефект (Макс) : - 600 VCurrent - Собирач (Ic) (Макс) : - 60 ACurrent - Колектор Пулсова (Icm) : - 150 APower - Max : - 200 WGate Полнење : - 140 n CBase Производ Број : - STGW35 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен)ДОСТИГНЕ Статус : - се ПОСТИГНЕ Unaffected ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8541.29.0095.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед

Прекрасен додаток за електричен велосипед, електричен скутер.Висока кршење сила, добра свиткување отпо

DEN 1860.00
Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,

Простор за заштеда на енергија : Организирање на дневна облека или прикажување на вашиот сезонски колек

DEN 1864.80
Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка, Шминка И Послушни Фондацијата

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Шминка чувствуваат : светлина и дише, на влакна влакната се меки и да с

DEN 90.96
Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку

Специјално дизајнирани за дупчење дупки за навртки.Идеален за дупчење плитки дупки низ тенки метални б

DEN 608.16
Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот

Цврсти и издржливи : Оваа облека закачалката е направен од висококвалитет на железо и усвојува нанозлат

DEN 623.76