• Неодамнешно
АЦЕ СТАКЛО 9718-19 Микро Реагираат, 14/10 Заеднички Кварц

АЦЕ СТАКЛО 9718-19 Микро Реагираат, 14/10 Заеднички Кварц

Buyers rating:
DEN 9553.68

Количина на стоки

14/10 заеднички кварц. 25x125mm реактор цевка.Се продава во секоја од нив.Microscale photochemical реактор со внатрешно навој конекции двата горниот и долниот дел на главата.Врвот е #15 Ace-Нишка која ги прифаќа 12.5-14mm О Д цевки како што 9720-23 Прст Кондензаторот; дното е #25 Ace-Нишка која се прифаќа 24mm К. Г. кварц или стакло (borosilicate) цевка за photolysis експерименти.Заврши објектот се состои од глава, #15 и #25 Најлон со O-Прстени, 9730 Капа Затка со капа и O-Ring, прст кондензаторот, и или кварц или стакло 25x125mm реактор цевка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор

неделен таблета таблета кутија се Задржи на таблети, со цел и да ги заштити од прашина и нота.Чувајте ги

DEN 405.36
Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед

Прекрасен додаток за електричен велосипед, електричен скутер.Висока кршење сила, добра свиткување отпо

DEN 1860.00
Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски

Африкански Кал Крпа Племенски Персоналните Глувчето Мат : Handpicked Шема Се Повеќе Атрактивни.Африкански К

DEN 311.76