• Неодамнешно
Miabe Моќ & Собраниски Материјали За 16 ga МЕРАЧ GXL АВТОМОБИЛСКАТА ВИСОКА ТЕМП ЖИЦА - 100 FT - ТЕН за Автомобил Стерео Аудио Засилувач, Автомобилската И Индустриски

Miabe Моќ & Собраниски Материјали За 16 ga МЕРАЧ GXL АВТОМОБИЛСКАТА ВИСОКА ТЕМП ЖИЦА - 100 FT - ТЕН за Автомобил

Buyers rating:
DEN 1248.00

Количина на стоки

16 ga МЕРАЧ GXL АВТОМОБИЛСКАТА ВИСОКА ТЕМП ЖИЦА - 100 FT - ТЕН - Со MIABE.Мерач : 16 AWG Жица Должина : 100 FT ТЕН Земја/Регион на Производство : сад Диригент Stranding : : 19 ОКОЛИЈА O. D : : 0.1040 SAE СПЕЦ : : J-1128 FORD СПЕЦ : : M1 L-85 B CHRYSLER СПЕЦ : : MS-8900 MAX TEMP : : 125 В Типтроник.Материјал : : ГОЛ БАКАР Insul.Материјал : : КРСТОТ-ПОВРЗАНИ ПОЛИЕТИЛЕН(XLPE).Ние знаеме јасно важноста на квалитетот на вас и на нас како добро.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме среќни да одговориме за вас. 16 МЕРАЧ GXL АВТОМОБИЛСКАТА ВИСОКА ТЕМП - 100 FT БОЈА : TANMADE ВО САД АПЛИКАЦИИ GXL се КОРИСТИ за низок напон основно жица наменети за употреба во номинален систем на напони.GXL е идеален за висока температура апликации со ограничена изложеност на течности и физичка злоупотреба доживеале за време на работата на автомобили, бродови, камиони, автобуси, трактори, приколки, итн.ИСТО ТАКА ПРОВЕРЕТЕ ГО НАШИОТ ДРУГИ АУКЦИИ ЗА ДРУГИ GXL, TXL, SGX, SGT, SGR, ЗАВАРУВАЊЕ КАБЕЛ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор

неделен таблета таблета кутија се Задржи на таблети, со цел и да ги заштити од прашина и нота.Чувајте ги

DEN 405.36
Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски

Африкански Кал Крпа Племенски Персоналните Глувчето Мат : Handpicked Шема Се Повеќе Атрактивни.Африкански К

DEN 311.76
Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет

Висок квалитет на двострано ортодонтски стаклени огледала се многу добри стоматолошки помагала.Негова

DEN 477.60
Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку

Специјално дизајнирани за дупчење дупки за навртки.Идеален за дупчење плитки дупки низ тенки метални б

DEN 608.16
Фондацијата Четка Меки Влакна Кратко се Справи со Четка за Руменило Преносни во Прав со Четка Убавина Производ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фондацијата Четка Меки Влакна Кратко се Справи со Четка за Руменило Преносни во Прав со Четка Убавина Производ

Удобен : Постојат бразди на дното на Кратко се Справи со Прав со Четка, кој е многу удобен за прсти да се о

DEN 205.44