• Неодамнешно
EuisdanAA 10 Компјутери Еден Такт Тактилни Притисни Копче за Префрлање SMD SMT PCB 2 Pin 3 x 6 x 3.5 mm(Interruptor де botón táctil táctil momentáneo де 10 piezas SMD SMT PCB 2 борови 3 x 6 x 3,5 мм

EuisdanAA 10 Компјутери Еден Такт Тактилни Притисни Копче за Префрлање SMD SMT PCB 2 Pin 3 x 6 x 3.5 mm(Interruptor

Buyers rating:
DEN 227.76

Количина на стоки

Карактеристики еден акција, притисни копче, SMD монтажа.Се користи во областа на електронските производи, апарати за домаќинство како фан, индукција шпорет, итн, тест опрема и повеќе.Име На Производ : Такт Switch.Pin Број : 2(Numero де pin : 2. Димензија : 3x6x3.5mm / 0.12*0.24*0.14 инч (W*L*H)(Dimensión : 3x6x3.5 mm / 0.12 * 0.24 * 0.14 pulgadas (W * L * H).Euisdan AA 10 Компјутери Еден Такт Тактилни Притисни Копче за Префрлање SMD SMT PCB 2 Pin 3 x 6 x 3.5 mm Descriptions : Карактеристики еден акција, притисни копче, SMD монтажа.Се користи во областа на електронските производи, апарати за домаќинство како фан, индукција шпорет, итн, тест опрема и повеќе.Висока прецизност механизам дизајн нуди акутна работа и долг животен век.Спецификации : Име на Производ : Такт Switch Action Тип : Momentary Mounting Тип : SMDSwitch Големина : 3x6x3.5mm / 0.12*0.24*0.14 инч (W*L*H)Материјал : Пластични, Метални, Електрични Parts Color : Црна, Бела, Сребро Tone Net Тежина : 2g Package Содржина : 10 Компјутери x Такт Switches Description во Spanish Interruptor де botón táctil táctil momentáneo де 10 piezas SMD SMT PCB 2 борови 3 x 6 x 3,5 mm Cuenta един acción momentánea, botón pulsador, montaje SMD.Se utiliza en los campos де productos electrónicos, electrodomésticos комо ventiladores, cocinas де inducción, итн., equipos де prueba y más.Nombre del producto : Такт Switch Número де pin : 2 Dimensión : 3x6x3.5 mm / 0.12 * 0.24 * 0.14 pulgadas (W * L * H).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,

Простор за заштеда на енергија : Организирање на дневна облека или прикажување на вашиот сезонски колек

DEN 1864.80
Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски

Африкански Кал Крпа Племенски Персоналните Глувчето Мат : Handpicked Шема Се Повеќе Атрактивни.Африкански К

DEN 311.76