• Неодамнешно
MOCAL Крпа Носителот Куки за Бања,го Продолжи Туш Вратата Куки

MOCAL Крпа Носителот Куки за Бања,го Продолжи Туш Вратата Куки

Buyers rating:
DEN 1934.40

Количина на стоки

Висок Квалитет : крпа решетката е направен од висок квалитет на челик, од страна на ласерско сечење интегрирани во калапи,прекрасна и деликатна,долготрајни rustproof и водоотпорен.Големина Информации : Крпа Носителот Куки : 33.5*3.4*15cm/13.19"L*1.34"W*5.9"H. Туш Вратата Куки : 7*1.18 Инч.Применливи прилики : Нашата крпа имателите одговараат за бања,кујна,спална соба,базен итн.Совршен за бесење облека,крпи, капи, чанти,облека,копчиња, loofah,кујна, залихи и сл.Ви помогне да заштедите на простор и организирање на вашата соба.Ве молиме Имајте во предвид : бања куки е само погодна за frameless туш стаклени врати (дебелина помала од 3/8"(10мм)), не за врамени стакло.Ве молиме мерење на дебелина на стакло пред цел.Нашето Ветување : Ако имате било квалитетот на проблемот или не се задоволни,ние ќе целосна наплата или замена слободни.Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви послужи во рок од 24 часа.Карактеристики Убава "Пешкир" дизајн,тоа е крпа решетката и, исто така, еден убав украс во домот.Направени од високо квалитетен челик со ласерско сечење интегрирани во калапи,прекрасна и нежна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку

Специјално дизајнирани за дупчење дупки за навртки.Идеален за дупчење плитки дупки низ тенки метални б

DEN 608.16
Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет

Висок квалитет на двострано ортодонтски стаклени огледала се многу добри стоматолошки помагала.Негова

DEN 477.60
Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата

☆ Уникатен Дизајн : плоштад со два датуми може да ви помогне да одбројува деновите од Божиќ ☆ Ова ДОВЕДЕ

DEN 335.76
Фондацијата Четка Меки Влакна Кратко се Справи со Четка за Руменило Преносни во Прав со Четка Убавина Производ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фондацијата Четка Меки Влакна Кратко се Справи со Четка за Руменило Преносни во Прав со Четка Убавина Производ

Удобен : Постојат бразди на дното на Кратко се Справи со Прав со Четка, кој е многу удобен за прсти да се о

DEN 205.44
Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор

неделен таблета таблета кутија се Задржи на таблети, со цел и да ги заштити од прашина и нота.Чувајте ги

DEN 405.36