• Неодамнешно
VICASKY 8 Кутии на Свежо Стил Washi Ленти DIY Декоративни Ленти Scrapbooking Ленти

VICASKY 8 Кутии на Свежо Стил Washi Ленти DIY Декоративни Ленти Scrapbooking Ленти

Buyers rating:
DEN 480.00

Количина на стоки

Тие може да се користат за декорација ништо да удобно расположение на вашиот живот.Креативен дизајн, можете да ја користите вашата имагинација да се држиме нив на различни места.Децата можат да ги користат овие ленти и налепници на DIY свои играчки или книги.Тие можат да бидат применети на книгата украс, слика книга декорација, подароци, дома декорација, итн.Убави бои и симпатична модели се обезбеди популарност и practicability.Опис на Овој производ е збир на washi снимката, направени на безбедно и нежни Washi материјали, таписерии и убава, удобен и практичен.Содржи различен модел дизајни, секоја шема и боја може да победи на љубовта на DIY ентузијасти.It' s одлична изработка, лесен за употреба.Карактеристики Боја : Како Што Е Прикажано.Материјал : Washi.Големина : Околу 200. 00 X3. 00 X0. 01cm/ 78. 60 X1. 18 X0. 00inch.Децата можат да ги користат овие ленти и налепници на DIY свои играчки или книги.Убави бои и симпатична модели се обезбеди популарност и practicability.Креативен дизајн, можете да ја користите вашата имагинација да се држиме нив на различни места.Тие може да се користат за декорација ништо да удобно расположение на вашиот живот.Тие можат да бидат применети на книгата украс, слика книга декорација, подароци, дома декорација, итн.Пакет Including8 x кутии на ленти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски

Африкански Кал Крпа Племенски Персоналните Глувчето Мат : Handpicked Шема Се Повеќе Атрактивни.Африкански К

DEN 311.76
Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет

Висок квалитет на двострано ортодонтски стаклени огледала се многу добри стоматолошки помагала.Негова

DEN 477.60
Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор

неделен таблета таблета кутија се Задржи на таблети, со цел и да ги заштити од прашина и нота.Чувајте ги

DEN 405.36
Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата

☆ Уникатен Дизајн : плоштад со два датуми може да ви помогне да одбројува деновите од Божиќ ☆ Ова ДОВЕДЕ

DEN 335.76