• Неодамнешно
SDENSHI Пакет од 10 Микро Минијатурни Push Копчето Moentary Switch Мали Прекинувачи - Црвена, како што е опишано

SDENSHI Пакет од 10 Микро Минијатурни Push Копчето Moentary Switch Мали Прекинувачи - Црвена, како што е опишано

Buyers rating:
DEN 197.52

Количина на стоки

Еден Исклучување (вклучено) прекинувач (switch е само "on" кога копчето е одржана надолу).Високо ефикасен еден минијатурен притисни копчиња.Навој дијаметар : Прибл. 7mm / 0.27 инч.На копчињата се за шасија монтирање и е обезбеден со обезбедување на орев и миење.Вкупна должина : Околу. 25мм / 1 инч.Опис : - Високо ефективен еден минијатурен притисни копчиња - Еден Исклучување (вклучено) прекинувач (switch е само "on" кога копчето е одржана надолу) - копчиња се на шасија монтирање и е обезбеден со обезбедување на орев и миење - Вкупна должина : Околу. 25мм / 1 инч - Навој дијаметар : Прибл. 7mm / 0.27 инчен - Боја : Green Package Вклучува : 10 x Еден Притисни на Копчето.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,

Простор за заштеда на енергија : Организирање на дневна облека или прикажување на вашиот сезонски колек

DEN 1864.80
Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор

неделен таблета таблета кутија се Задржи на таблети, со цел и да ги заштити од прашина и нота.Чувајте ги

DEN 405.36
Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет

Висок квалитет на двострано ортодонтски стаклени огледала се многу добри стоматолошки помагала.Негова

DEN 477.60
Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата

☆ Уникатен Дизајн : плоштад со два датуми може да ви помогне да одбројува деновите од Божиќ ☆ Ова ДОВЕДЕ

DEN 335.76
Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку

Специјално дизајнирани за дупчење дупки за навртки.Идеален за дупчење плитки дупки низ тенки метални б

DEN 608.16