• Неодамнешно
EuisdanAA 22mm Монтажа Дупка Зелена Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање SPST НЕ(Interruptor де botón pulsador де parada де emergencia верде един orificio де montaje де 22 mm SPST НЕ

EuisdanAA 22mm Монтажа Дупка Зелена Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање SPST НЕ(Interruptor де botón pulsador

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Номинална напон : 240 V/3А; Операција Тип : Еден; Контакт Тип : НЕМА;.Пакет Содржина : 1 x Притисни копче за Префрлање; Светлина Напон : нема светлина вклучуваат.Ui : 600 V; О : 10 A; Uimp : 6 KV.Монтажа Дупка Кол : 22mm / 0.87"; Копчето Дијаметар : 29mm/1.14"(Diámetro del orificio де montaje : 22 mm / 0,87"; Diámetro del botón : 29 mm / 1,14".Користи широко за контрола на електромагнетни стартер, контактор, реле и други автоматска контрола на електрични кола.(Se utiliza ampliamente став controlar ел arrancador electromagnético, ел контактор, ел relé y otros circuitos eléctricos де контрола automático.Euisdan AA 22mm Монтажа Дупка Зелена Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање SPST NOProduct Име : Итни Стоп им Помогнам на Копчето Switch Oeperation Тип : Momentary Button Знак : NOLight Напон : нема светлина include Contact Тип : NOMaterial : Пластични Tipo де operación : momentáneo; Tipo де contacto : НЕ, Contenido del paquete : 1 x interruptor де botón; Voltaje де и луз : гревот и луз incluida Ui : 600 V; О : 10 A; Uimp : 6 KVDiámetro del orificio де montaje : 22 mm / 0,87"; Diámetro del botón : 29 mm / 1,14"Se utiliza ampliamente став controlar ел arrancador electromagnético, ел контактор, ел relé y otros circuitos eléctricos де контрола automático.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски

Африкански Кал Крпа Племенски Персоналните Глувчето Мат : Handpicked Шема Се Повеќе Атрактивни.Африкански К

DEN 311.76
Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор

неделен таблета таблета кутија се Задржи на таблети, со цел и да ги заштити од прашина и нота.Чувајте ги

DEN 405.36
Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет

Висок квалитет на двострано ортодонтски стаклени огледала се многу добри стоматолошки помагала.Негова

DEN 477.60
Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,

Простор за заштеда на енергија : Организирање на дневна облека или прикажување на вашиот сезонски колек

DEN 1864.80
Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот

Цврсти и издржливи : Оваа облека закачалката е направен од висококвалитет на железо и усвојува нанозлат

DEN 623.76