• Неодамнешно
Shanrya РК Опрема Кутија Заграда, Отпорни на Абење 26mm Должина Сребро Трајни Алуминиум Опрема Кутија Заградата за ClodbusTer Bullhead за Камиони

Shanrya РК Опрема Кутија Заграда, Отпорни на Абење 26mm Должина Сребро Трајни Алуминиум Опрема Кутија Заградата

Buyers rating:
DEN 1802.40

Количина на стоки

Применлив Модел : Погоден за за за Clodbus Ter за Bullhead камиони.Солиден и Издржливи : Направен од алуминиум материјал, отпорни на абење, повеќе префинет изглед.Парична казна изработка : помош за подобрување на целокупната инсталација на постабилна и да добијат подобро искуство.Разумен Дизајн : Лесно да се инсталира и расклопување, може да го замените стариот или оштетени.Лесни, точна големина на : не ќе донесе товар на далечинскиот управувач за контрола на автомобил, и нема да влијае на перформансите.Функција : 1. Применлив Модел : Погоден за за за Clodbus Ter за Bullhead камиони.2. Разумен Дизајн : Лесно да се инсталира и расклопување, може да го замените стариот или оштетени.3. Солиден и Издржливи : Направен од алуминиум материјал, отпорни на абење, повеќе префинет изглед.4. Парична казна изработка : Помош за подобрување на целокупната инсталација на опрема кутија постабилна и да добијат подобро искуство.5. Лесни, Точна Големина на : не Ќе донесе товар на далечинскиот управувач за контрола на автомобил, и нема да влијае на перформансите.Спецификација : Предмет Тип : Опрема Кутија Bracket Color : Silver Material : Алуминиум Alloy Weight : Прибл.5g/0.2 oz Length : Прибл. 26mm/1.0 in Application : за Tamiya за Clodbus Ter за Bullhead Камиони.Пакет Листата : 2 x Опрема Кутија Bracket Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Gear Box Bracket
Color:
Silver
Material:
Aluminum Alloy
Weight:
Approx.5g/0.2oz
Length:
Approx. 26mm/1.0in
Application:
for for Tamiya for ClodbusTer for Bullhead Trucks.
Package List:
2 x Gear Box Bracket :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Купувачи како што сакаат

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор

неделен таблета таблета кутија се Задржи на таблети, со цел и да ги заштити од прашина и нота.Чувајте ги �

DEN 405.36
Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата

☆ Уникатен Дизајн : плоштад со два датуми може да ви помогне да одбројува деновите од Божиќ ☆ Ова ДОВЕДЕ

DEN 335.76
Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски

Африкански Кал Крпа Племенски Персоналните Глувчето Мат : Handpicked Шема Се Повеќе Атрактивни.Африкански К�

DEN 311.76