• Неодамнешно
Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку

Makita Б-56437 Занитвам Вежба Малку

Buyers rating:
DEN 608.16

Количина на стоки

Специјално дизајнирани за дупчење дупки за навртки.Идеален за дупчење плитки дупки низ тенки метални без претходно удирање. 35 проценти пократок од една стандард вежба малку.Полесно за работа во тесни простори.Вежби дупки во два пати брзината на стандарден малку.Остри центар точка.Дијаметар 3.3 мм.Overal должина 50mm, работната должина 20mm. 1/4" хексадецимален месо тело.Пакет количество 5. Makita е водечки производител на професионален алат на пазарот.Б-56437 Занитвам Вежба Малку е специјално дизајниран за дупчење дупки за навртки.Б-56437 е идеален за дупчење плитки дупки низ тенки метални без претходно удирање.Остри крстовидна дупчење совет има 135 степен остри сплит точка совет; овие битови ќе вежба дупки во два пати брзината на стандарден малку со поостри центар точка дека нема да талкаат.Вкупната должина на Занитвам Вежба Малку е 35 проценти пократок од една стандард вежба малку.Кога Б-56437 е во комбинација со влијание возачот, кои работат во тесни простори станува полесно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат