• Неодамнешно
Damero 5-Слој Јаглен Бамбус Пелена Внесува со Gussets(Пакување од 4), Обновливи Крпа Вметнете Облоги за Џеб Пелена со Влажни и Суви Торба

Damero 5-Слој Јаглен Бамбус Пелена Внесува со Gussets(Пакување од 4), Обновливи Крпа Вметнете Облоги за Џеб

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

Бамбус. 5-СЛОЈ ДИЗАЈН : Надвор направени од 2 слоја мека јаглен бамбус руно и внатре 3 микрофибер слоеви кои го прават тоа повеќе абсорбента.ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ : Овие пелена инсерти се обновливи и целосно машина перат.Користење на платно со пелени има внесува е помалку скапи од пелени за еднократна употреба, и го намалува депонирање отпад.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 4 PCS бебе пелена внесува со 1 симпатична мокра торба.Чувајте го внесува организиран кога ќе излезе.ЈАГЛЕН БАМБУС ВНЕСУВА СО GUSSETS : Овие јаглен бамбус инсерти се дизајнирани за да ги собере сите еден-големина џеб или покријат пелени.На инсерти ќе трае од новородените фаза преку toddlerhood.ОБНОВЛИВИ s кожата сува и удобно.Двојно Elasticized Gussets предвидени contoured, сит се вклопуваат што го спречува оние неуредна протекување.Идеална големина лесно да се стави во вашиот пелена торба.Можете да ја задржи пелена влошки во оваа мокра торба кога ќе излезе.Дизајниран за да ги собере сите еден-големина пелени.На великодушно големина внесува мерка L13.8" x W5.5", која се протега големина : L16 x W5.5. Влажно и Суво Кеса димензии : L9.6 x W7.5. Работи на вметнете во џеб.Лежеше вметнување на врвот на пелена капак.Отстранете ја и исплакнете го на residuals (чукам материи во тоалет), а потоа се чува во суви pail;.Машина за миење под 30℃ (помалку од 86℉).Висат да се исуши;.Хлор, без адитиви, без softeners, итн.;.Не лежеше инсерти за долго време, генерално се изми во 1-2 дена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата

☆ Уникатен Дизајн : плоштад со два датуми може да ви помогне да одбројува деновите од Божиќ ☆ Ова ДОВЕДЕ

DEN 335.76
Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски

Африкански Кал Крпа Племенски Персоналните Глувчето Мат : Handpicked Шема Се Повеќе Атрактивни.Африкански К

DEN 311.76
Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед

Прекрасен додаток за електричен велосипед, електричен скутер.Висока кршење сила, добра свиткување отпо

DEN 1860.00
Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,

Простор за заштеда на енергија : Организирање на дневна облека или прикажување на вашиот сезонски колек

DEN 1864.80