• Неодамнешно
Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор Медицина Сад за Патување Отворено Зелена/ Розова/

Healifty 3pcs Преносни Пилула Кутии Неделно Таблета Кутија Пластична Секојдневно Прегради Таблета Таблета Организатор

Buyers rating:
DEN 405.36

Количина на стоки

неделен таблета таблета кутија се Задржи на таблети, со цел и да ги заштити од прашина и нота.Чувајте ги вашите медицина ефикасни.неделен таблета таблета кутија Лесен за употреба и лесно да се носат, може да ги понесете со вас на било кое место сте.неделен таблета таблета кутија Овие мултифункционален медицински кутии за складирање не може да се користи дома, но исто така најдобар избор за патување, лесен и едноставен.неделен таблета таблета кутија пилулата кутија може да ви помогне лесно да ги зачувате вашите дневна доза и да ви помогне да управуваат со вашата здравствена состојба.неделен таблета таблета кутија Тие се многу погодни за уредно чување на апчиња, погодна за отворен, итн.Опис Отстранлив капаци дизајн е погодно за вас да се исчисти пилула случај и рефил на апчиња.Секој оддел со внатрешен капаци и надворешниот заклучување, ефикасно го задржува апчиња од кои спаѓаат надвор и да се меша.Надворешниот заклучување може да затворени цврсто, не грижете се за тоа дека случајот ќе се отвори во вашата чанта.Карактеристики - Димензии : За 3. 93 X2. 36 X1. 57inch 10. 00 X6. 00 X4. 00cm.- Боја : Избрани боја.- Материјал : ПП.Пакет Вклучувајќи 3 x пилула кутии.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски

Африкански Кал Крпа Племенски Персоналните Глувчето Мат : Handpicked Шема Се Повеќе Атрактивни.Африкански К

DEN 311.76
Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет

Висок квалитет на двострано ортодонтски стаклени огледала се многу добри стоматолошки помагала.Негова

DEN 477.60
Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,

Простор за заштеда на енергија : Организирање на дневна облека или прикажување на вашиот сезонски колек

DEN 1864.80