• Неодамнешно
Restokki Крава Носот Клешти, од не ' Рѓосувачки Челик Крава Носот Прстен Клешти Бул Добиток Говеда Клип со Синџир Влече Алатка за Фарма на Ранчот Ветеринарна

Restokki Крава Носот Клешти, од не ' Рѓосувачки Челик Крава Носот Прстен Клешти Бул Добиток Говеда Клип со Синџир

Buyers rating:
DEN 1159.20

Количина на стоки

★【КОМУНАЛНИ ДИЗАЈН】Нашите бул носот прстен клешти имаат синџир, кој заштедува време и напор.Задебелена челик прстен го прави полесно да се користат, потешко влечење и постабилна.Мали клип на горниот справи може да се поправи на синџирот, кој е лесен за употреба. ★【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】 Нашите бул носот клешти се направени од не ' рѓосувачки челик, не е лесно да се скрши, мазен изглед, брус-слободна, и издржливи. ★【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 Нашите нерѓосувачки челик бул носот клешти се лесни за употреба, автоматско заклучување, нема работна сила, високи практична изведба, и без штета на добитокот. ★【ПРАКТИЧНИ】 Нашите бик-носот клешти имаат сферични дизајн и нема да му наштети на бул носот.Отворањето век е голем и обем на примена е широк. ★【СОВРШЕН УСЛУГИ】Ние се концентрира на купувачот шопинг искуство.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас, ние и ветуваме да ви обезбеди со најголем број на задоволително решение.Спецификација : Предмет Тип : Крава Носот Клешти Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Должина : Околу. 20cm / 7.9 инчен Синџир Должина : Околу. 35cm / 13.8 инчен Максимална Отворање Ширина : Прибл. 3.3 cm / 1.3 инчен Тежина : Околу. 670g Пакет листа : 1 x Крава Носот Plier.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,

Простор за заштеда на енергија : Организирање на дневна облека или прикажување на вашиот сезонски колек

DEN 1864.80
Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет

Висок квалитет на двострано ортодонтски стаклени огледала се многу добри стоматолошки помагала.Негова

DEN 477.60