• Неодамнешно
TMXAOK Накит Одлуки Синџир со Имитација Бисер Гајтанот String Beaded Хривнија Ѓердан Линк Синџири се Тркалаат за DIY Занает Шиење Подарок Decors Виси Украси

TMXAOK Накит Одлуки Синџир со Имитација Бисер Гајтанот String Beaded Хривнија Ѓердан Линк Синџири се Тркалаат

Buyers rating:
DEN 1495.20

Количина на стоки

❤Пакет : ќе добиете 1 тркалаат синџир линк; Должина е 50cm/19.7 инчен; ќе се сретне некој различни накит одлуки потреби, и се поклопува и со кристално pendant и многу други шарм pendant. ❤Материјал : Веригата е направен од бел имитација бисер и бакар синџир, ' рѓа и отпорен на корозија, не е лесно да се пробие и да избледи, лесни, лесен за одржување и идеален за долготраен накит дизајни. ❤Лесен за Употреба и Чување : Со ролна дизајн за да се избегне јазли, може да се намали било должината што треба, кога не е во употреба, само се тркалаат назад до ролна, лесен и удобен; Погоден за банкет, датум, купување, забава. ❤Широка Употреба : Совршен за DIY накит занает одлуки, виси украси, ѓердан, нараквица, anklet, половината синџир одлуки, чанта синџир; исто Така погодна за рачно изработени партија, свадба или роденденски подароци. ❤Забелешка : ве Молиме имајте на faux бисер, се тркалаат подалеку од деца под 3 години; Кога ќе се земе туш или спортуваат, ве молиме да ги симнат бисер накит за долг животен век.Спецификација : Материјал : Метални+Пластика Бои : Златен Синџир+Бел Бисер Големина : 50cm/19.7 инчен/Тркалаат Функција : 1.Направен од бел имитација бисер и бакар синџир, ' рѓа и отпорен на корозија, не е лесно да се пробие и да исчезнат, безбедно и издржливи. 2.Лесен за употреба и чување, со ролна дизајн за да се избегне јазли, може да се намали било должината што треба, кога не е во употреба, само се тркалаат назад до ролна. 3.Совршен за различни цели, како што се DIY накит занает одлуки, виси украси, ѓердан, нараквица, anklet, половината синџир одлуки, чанта синџир, итн. 4.Исто така погодна за рачно изработени партија, свадба или роденденски подароци. 5.Соодветна големина и доволно количество ќе се сретне некој различни накит одлуки потреби. 6.Ве молиме имајте на faux бисер, се тркалаат подалеку од деца под 3 години. 7.Кога ќе се земе туш или спортуваат, ве молиме да ги симнат бисер накит за долг животен век.Пакетот Вклучува : 1 Roll * Имитација Бисер Beading Синџир Напомена : -ве Молиме, дозволете една мала големина грешка поради прирачник за мерење. -Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и следење brightness/contrast settings и слично, на тон на боја на веб-сајтот е фотографии и вистински објект може да биде малку поинаков. -Ако имате било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас

DEN 1293.36
Најдобри Божиќ Украси DIY Божиќ Украси за Надвор Внатре Грда Божиќ Украс Божиќ Златен Бел Црвен Лак Божиќ Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Најдобри Божиќ Украси DIY Божиќ Украси за Надвор Внатре Грда Божиќ Украс Божиќ Златен Бел Црвен Лак Божиќ Декорација

15% !!Geat !! 【Брза Испорака】720 дена!!!!!Има за цел да се избере побрзо логистика за вас.xiloccer персоналните божи

DEN 98.16
Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти

Двојно Двострано Дизајн : Преносни нокти датотека усвојува двојно двострано дизајн со удобна рачка, кој

DEN 177.36