• Неодамнешно
ZTZ Лицето Електрична Четка за Чистење Sonic Вибрации Двојно-Страна за Перење Лицето Почиста Силикони Длабоко во Порите Чистење Масажа Уред,Розова

ZTZ Лицето Електрична Четка за Чистење Sonic Вибрации Двојно-Страна за Перење Лицето Почиста Силикони Длабоко

Buyers rating:
DEN 623.76

Количина на стоки

Храна одделение силиконски четка главата, безбедно и мека, без иритација и не му наштети на кожата. Има око 8500 пати во минута sonic висока фреквенција на вибрации на технологија.Водоотпорен дизајн, телото може да се мијат со вода, за полесно да се чисти и повеќе хигиенски(но дел околу полнење интерфејс не може да се мијат со вода).Двоен-страна и три-област четка главата, на предната страна за чистење на лицето, да ги отстраните лицето нечистотија, масло и шминка остатоци, и другата страна за масажа на лице.Мини големина, и USB полнење дизајн, лесен за употреба и носат.Вградена литиум батерија, по 2 часа за целосно полнење, тоа може да биде континуирано се користи за 1 час.Храна одделение силиконски четка глава : безбедно и мека, без иритација и не му наштети на кожата.8500times/мин sonic вибрации технологија : Водоотпорен design Double-страна и три-област четка глава : чистење на лицето, да ги отстраните лицето нечистотија, масло и шминка остатоци масажа face Mini големина, и USB полнење дизајн : лесен за употреба и носат.литиум батерија : 2 часа целосно наполнет ,користете 1 hour Material : ABS + Silicone Input напон : DC5 VPower : 5 WVibration фреквенција : 8500rpm Battery капацитет : 300m Ah Charging време : 2 hours Using време : 1 hour Size : 12.3*6*3cm(L*W*H)Тежина : 132g Package Содржина : Пакет во меур торба, не кутија.1 x Лицето чистење brush1 x USB полнење cable1 x упатство(англиски/Кинески).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,

Простор за заштеда на енергија : Организирање на дневна облека или прикажување на вашиот сезонски колек

DEN 1864.80
Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски

Африкански Кал Крпа Племенски Персоналните Глувчето Мат : Handpicked Шема Се Повеќе Атрактивни.Африкански К

DEN 311.76