• Неодамнешно
EuisdanAA 2 парчиња 6mm 720P F2.0 FPV CCTV Леќа на Камерата Широк Агол за CCD Камера(2 парчиња 6mm 720P F2.0 FPV Lente cámara de видео надзор гран аголна став cámara CCD

EuisdanAA 2 парчиња 6mm 720P F2.0 FPV CCTV Леќа на Камерата Широк Агол за CCD Камера(2 парчиња 6mm 720P F2.0

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Ова е 6mm фокусна должина на леќата на камерата.Тоа е F2.0 голем отвор.Оваа камера за видео надзор е погодна за сите IP камери со М12*0.5 mm планината.Тоа им овозможува на повеќе од сцената да бидат вклучени во фотографијата и да се врши и во текот на денот.(Permite incluir una градоначалникот parte de la escena en la fotografía y funciona bien durante el día.Тоа е лесно да се инсталира и да ги отстрани, без да влијаат на инсталацијата и употребата на други додатоци.(Es fácil де instalar y quitar гревот afectar ла instalación y el uso де otros accesorios.Euisdan AA 2 парчиња 6mm 720 P F2.0 FPV CCTV Леќа на Камерата Широк Агол за CCD Camera CCTV Камера Lens Description High дефиниција слика, добра боја реставрација, и помалку нарушување.Оваа камера за видео надзор е погодна за сите IP камери со М12*0.5 mm планината.Тоа е лесно да се инсталира и да ги отстрани, без да влијаат на инсталацијата и употребата на други додатоци.Опис на Spanish2pcs 6mm 720 P F2.0 FPV Lente cámara de видео надзор гран аголна став cámara CCDEsta es una lente де cámara de distancia фокусна де 6 mm.Tiene una гран apertura F2.0.Esta cámara видео надзор es adecuada став todas las cámaras IP един montura М12 * 0,5 мм.Permite incluir una градоначалникот parte de la escena en la fotografía y funciona bien durante el día.Es fácil де instalar y quitar гревот afectar ла instalación y el uso де otros accesorios.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот

Цврсти и издржливи : Оваа облека закачалката е направен од висококвалитет на железо и усвојува нанозлат

DEN 623.76
Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,

Простор за заштеда на енергија : Организирање на дневна облека или прикажување на вашиот сезонски колек

DEN 1864.80
Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски

Африкански Кал Крпа Племенски Персоналните Глувчето Мат : Handpicked Шема Се Повеќе Атрактивни.Африкански К�

DEN 311.76