• Неодамнешно
Din Железнички Фиксна Клип, Реле Din Железнички Менгеме, 35mm Алуминиум Din Железнички Фиксна Стега Зацврсти Клип за Реле Монтажа(80mm Матирано)

Din Железнички Фиксна Клип, Реле Din Железнички Менгеме, 35mm Алуминиум Din Железнички Фиксна Стега Зацврсти

Buyers rating:
DEN 784.80

Количина на стоки

【Сосема Нов】100% сосема нов висок квалитет право реле din железнички клип, строго се целосно тестирани за да се обезбеди најдобар квалитет пред пратката, се безбедни за употреба. 【Апликација】din железнички менгеме е погодна за одредување на 35mm din железнички. 【Карактеристики】din железнички фиксна стега е обработена од страна на професионални производство, ffrosted површина има добра отпорност на абење, тоа го има прецизниот дизајн, водоотпорен и прашина превенција, стабилни перформанси. 【Висок Квалитет】din железнички фиксна клип е направен на висока јачина алуминиум, што не е лесно да се предизвикуваат корозија и ' рѓа, за да се обезбеди најдобри сила и издржливост, и имаат долг животен век. 【Големини】Вкупно 8 различни големини (ве Молиме погледнете го опис за детални параметри на производот).Постојат различни големина на фиксна прстиња за да изберете од, да ви помогне во различни места.Карактеристики : 1. 100% сосема нов висок квалитет право реле din железнички клип, строго се целосно тестирани за да се обезбеди најдобар квалитет пред пратката, безбедно да се use2. Din железнички фиксна клип е направен на висока јачина алуминиум, што не е лесно да се предизвикуваат корозија и ' рѓа, за да се обезбеди најдобри сила и издржливост, и имаат долг животен life3. Din железнички фиксна стега е обработена од страна на професионални производство, ffrosted површина има добра отпорност на абење, тоа го има прецизниот дизајн, водоотпорен и прашина превенција, стабилна performance4. Din железнички менгеме е погодна за одредување на 35mm din rail5. Вкупно 8 различни големини (ве Молиме погледнете го опис за детални параметри на производот).Постојат различни големина на фиксна прстиња за да изберете од, да ви помогне во различни places Specification : Материјал : Aluminum Options : #1 20mm 3-дупка матирано бела#2 20mm 3-дупка матирано црна#3 35mm 2-дупка#4 35mm 5-дупка матирано бела#5 35mm 5-дупка матирано црна#6 45mm 5-дупка#7 80mm матирано#8 100mm frosted Package тежина : Околу. 8-40g Package листа : 1 * 35mm Din Железнички Фиксна Стега.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед

Прекрасен додаток за електричен велосипед, електричен скутер.Висока кршење сила, добра свиткување отпо

DEN 1860.00
Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,

Простор за заштеда на енергија : Организирање на дневна облека или прикажување на вашиот сезонски колек

DEN 1864.80
Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Африкански Кал Крпа Племенски Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски

Африкански Кал Крпа Племенски Персоналните Глувчето Мат : Handpicked Шема Се Повеќе Атрактивни.Африкански К

DEN 311.76
Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата

☆ Уникатен Дизајн : плоштад со два датуми може да ви помогне да одбројува деновите од Божиќ ☆ Ова ДОВЕДЕ

DEN 335.76