• Неодамнешно
Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед за Електричен Скутер

Raguso Вози Појас, Стареењето Отпор Издолжување Пренос Појас Високо Кршење Сила Возење Појас за Електричен Велосипед

Buyers rating:
DEN 1860.00

Количина на стоки

Прекрасен додаток за електричен велосипед, електричен скутер.Висока кршење сила, добра свиткување отпор и ниска издолжување.Супериорен отпорност на абење, ниско ниво на триење, значително подобрување на работниот век на ремени и pulleys.Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии отпорност, отпорност на топлина и стареењето на отпор.Функција : 1. Има добри маснотии отпорност, отпорност на топлина и стареењето на отпор.2. Висока кршење сила, добра свиткување отпор и ниска издолжување.3. Супериорен отпорност на абење, ниско ниво на триење, значително подобрување на работниот век на ремени и pulleys.4. Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.5. Прекрасен додаток за електричен велосипед, електричен скутер.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Пренос Belt Material : rubber Color : Како слика shown Girth : Прибл. 560mm/22in Space ширина : Прибл. 5mm/0.2 in Width : Прибл. 15mm/0.6 in Weight : Прибл. 41g Пакет Листа : 1 x Transmission Појас.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% brand new
Item type:
 Transmission Belt
Material:
rubber
Color:
As picture shown
Girth:
Approx. 560mm/22in
Space width:
Approx. 5mm/0.2in
Width:
Approx. 15mm/0.6in
Weight:
Approx. 41g 
Package List:
1 xTransmission Belt :

Купувачи како што сакаат

Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет

Висок квалитет на двострано ортодонтски стаклени огледала се многу добри стоматолошки помагала.Негова

DEN 477.60
Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии

DEN 1507.20
Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот

Цврсти и издржливи : Оваа облека закачалката е направен од висококвалитет на железо и усвојува нанозлат

DEN 623.76