• Неодамнешно
KFidFran BNC Машки да се РКА Женски Коаксијален Конектори со Месинг Pin за видео надзор Home Security 5pcs(BNC-Stecker auf РКА-Koaxialsteckverbinder мит Messingstift за видео надзор Home Security 5 Stück

KFidFran BNC Машки да се РКА Женски Коаксијален Конектори со Месинг Pin за видео надзор Home Security 5pcs(BNC-Stecker

Buyers rating:
DEN 333.60

Количина на стоки

ИМЕ на ПРОИЗВОД - BNC Машки да се РКА Женски Конектор.ПАРАМЕТАР - Големината на Телото : 0.51 x 1.06 инчен / 13 x 27mm ( Кол * L ).МАТЕРИЈАЛ - Цинк Легура Тело Месинг Pin.АПЛИКАЦИЈАТА За видео надзор аналогни, AHD, TVI и home security high-definition камера надзор систем.(ANWENDUNG - Für analoges системи за видео надзор-, AHD-, TVI - und Дом-Безбедност-High-Definition-Kameraüberwachungssystem.ПАКЕТ СОДРЖИНА - 5 x BNC Машки да се РКА Женски Конектор.(VERPACKUNGSINHALT - 5 x BNC-Stecker auf РКА-Buchse.KFid Fran BNC Машки да се РКА Женски Коаксијален Конектори со Месинг Pin за видео надзор Home Security 5pcs Description : Погоден за видео надзор аналогни, AHD, TVI и home security high-definition камера надзор систем.Спецификации : Конектор Тип : BNC Машки да се РКА Female Body Материјал : Цинк Alloy Main Боја : Сребро tone Condition : 100% Сосема New Body Големина : 0.51 x 1.06 инчен / 13 x 27mm ( Кол * L )РКА Надворешниот Кол : 0.32 инчен / 8.2 mm BNC Надворешниот Кол : 0.51 инчен / 13mm Insulation Напон : 500 V р.м.s Insulation Отпор : повеќе од 5000 M ohm Contact Отпор : Центар Диригент помалку од 1,5 M Ohm;Надворешниот Диригент помалку од 1 M Ohm Frenquency Опсег : 0-4 GHz Impedance : 50 ohm Per парче Тежина : 7g Package Вклучува : 5 компјутери x BNC Машки да се РКА Женски Connector Description во German BNC-Stecker auf РКА-Koaxialsteckverbinder мит Messingstift за видео надзор Home Security 5 Stück PRODUKTNAME - BNC-Stecker auf РКА-Buchse.ПАРАМЕТАР - Körpergröße : 0,51 x 1,06 Zoll / 13 x 27 mm (Durchmesser * L).МАТЕРИЈАЛ - Zinklegierungskörper Messingstift.ANWENDUNG - Für analoges системи за видео надзор-, AHD-, TVI - und Дом-Безбедност-High-Definition-Kameraüberwachungssystem.VERPACKUNGSINHALT - 5 x BNC-Stecker auf РКА-Buchse.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат