• Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик S Куки 3.15 S Облик Кука Закачалки за Кујна Бања Спалната соба Простор за Складирање Повеќе намени 10pcs

Нерѓосувачки Челик S Куки 3.15 S Облик Кука Закачалки за Кујна Бања Спалната соба Простор за Складирање Повеќе

Buyers rating:
DEN 1056.00

Количина на стоки

Ако сте наоѓање на неверојатен начин да ги зачувате вашите простор, ако имате доста со countertop средена, ве молиме обидете се на нашиот S Облик на Куки!Карактеристики : - Нашата S куки се едноставни и брилијантен складирање решение за бесење нешто во вашата кујна, плакар, складирање соба, купатило, гаража, работилница, канцеларија, градина каде просторот е ограничен.Едноставно висат ги во тенџере багажник, ѕид шини или полици. - S облик на куките се широко применети во канцеларија, спални соби, бањи и сл.; Нема потреба да се држиме или ноктите, навртки, или лепила.Пакетот Вклучува : 10 * S Облик на Куки Спецификации : - Вкупната Големина : 80 x 40 x 5mm / 3.15" x 1.6" x 0.17 (L*W*H) - Дијаметар на дупки : 19mm / 0.75"; 25мм / 0.98" - Дебелина : 2mm / 0.08" - Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот

Цврсти и издржливи : Оваа облека закачалката е направен од висококвалитет на железо и усвојува нанозлат

DEN 623.76
Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии

DEN 1507.20