• Неодамнешно
Shanrya Милениче Урина Тепих Куче Урина Мат, Куче Пишам Влошки, Медиокритет Обука Влошки, Водоотпорен Кученце Куче Пишам Кревет 3 Големини Кутре Пишам Влошки за Медиок?

Shanrya Милениче Урина Тепих Куче Урина Мат, Куче Пишам Влошки, Медиокритет Обука Влошки, Водоотпорен Кученце

Buyers rating:
DEN 453.36

Количина на стоки

Висок квалитет на ткаенина, перат и еднократно, економски и еколошки.Прекрасна цртан филм коска и куче моделот е модерен и дарежлив; вашите миленици ќе уживаат лежи на влошки. 3-слоеви дизајн ќе обезбеди одлична заштита за вашиот подот и се чува чист.Добар материјал држи сува и лесно се грижи, машина перат, ја собори сува ниска.Силна апсорбира-способност има повеќе течности по инч од другите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии

DEN 1507.20