• Неодамнешно
Плажа Јасно Морето Песок Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски & Дома,Круг Mouse Pad 7.9x7.9 во

Плажа Јасно Морето Песок Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Плажа Јасно Морето Песок Персоналните Глувчето Мат : Handpicked Шема Се Повеќе Атрактивни.Плажа Јасно Морето Песок Круг Mouse Pad Е Внимателно Да Се Отпечатат Со Брилијантен Боја, Не Исчезнат, Без Брчки.Совршена Големина За Работа И За Игра. Дебелина 3мм Да се Прилагоди на Сите Површини.Круг Mouse Pad 7.9x7.9 Инчи.Издржливи Stitched Рабовите : Плажа Јасно Морето Песок Круг Mouse Pad Има Деликатна Рабовите, Со Што Може Да Се Спречи Носат.Обезбеди Продолжена Употреба, Без Деформација И Degumming.Ултра-Мазна Површина : Текстура Е Погуста Со 230°f И Висок Притисок Третман.Глувчето За Да Може Брзо Да Се Пресели И Точно Поставен На Масна Површината.Тоа Е Оптимизиран За Брзо Движење, Додека Одржување На Одлична Брзина И Контрола.Не Се Лизга Гумени База : Густа Засенчување И Против Пролизгување Природна Гума База Може Цврсто Контрола На Десктоп.Премиум Мек Материјал За Вашата Удобност И Глувчето За Контрола.Перат Дизајн И Згаснат Се Спречи : Ова Глувчето Мат Е Направен Од Која Има Голема Заклучување-Ефект На Боја.Течни Дамките Може Да Се Исчистат Со Вода За Континуирана Употреба.И Тоа Нема Да Избледи Со Повтори Чистење.Milleres Персоналните Круг Mouse Pad - Најдобра Вредност Плажа Јасно Морето Песок Круг Подлоги За Глувче Со Висок Квалитет.Milleres Само Се Фокусира На Висок Квалитет Предмети.Овој Висок Квалитет На Персоналните Сопствени Подлошки Собата Е Добар Придружник За Било Кој Тип На Компјутер, И Може Да Се Користи За Никого, Насекаде И Во Секое Време.Зошто Да Изберат Нас : Да Не Се Лизга Природна Гума База - Густа Не Се Лизга Гумени База Обезбедува Тешки Зафат Спречување На Лизгање Или Движење На Подлошки, Достапна За Секој Стан, Тешко, Tabletop Површината.Перат Дизајн - Површината Е Направен Перат Дизајн, Лесно Да се Избрише Чисти, Има Голема Заклучување-Ефект на Боја, И не ќе€т Исчезнат Со Повторени за Чистење, Дури и Течни Дамките Може да Се Исчистат Со Вода За Континуирана Употреба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата

☆ Уникатен Дизајн : плоштад со два датуми може да ви помогне да одбројува деновите од Божиќ ☆ Ова ДОВЕДЕ

DEN 335.76
Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии

DEN 1507.20
Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,

Простор за заштеда на енергија : Организирање на дневна облека или прикажување на вашиот сезонски колек

DEN 1864.80