• Неодамнешно
Сива Коса Вегетаријанска Влага Essentials Пакетот | Restore & Зајакнување На Сува Коса

Сива Коса Вегетаријанска Влага Essentials Пакетот | Restore & Зајакнување На Сува Коса

Buyers rating:
DEN 1812.96

Количина на стоки

100% СИТЕ ПРИРОДНИ - Иако постојат мноштво на сива коса производи на пазарот.Најдобро е да ја користите сите природни состојки за одржување на вашиот круна.Види состојки за нашата уникатна комбинација на витамини, минерали и природни масла може да се користи на нивните сопствени, или најде во Менхетен во Сива боја.УВ PROTECTANT - Сива коса нема пигмент (меланин) тоа е веројатно да бидат повеќе склони кон УВ Сонцето Штета.Заштитете го вашиот сива коса како да ја заштитите вашата кожа.Овој производ содржи УВ Protectants, особено во летните месеци и во потопла клима.Се СПРЕЧИ изградбата се полни со антиоксиданси кои му помагаат на вашата коса во борбата против слободните радикали и оксидативниот stress.By создавање на бариера на скалпот Менхетен Сива помага во спречување на себум и други build-up прозори додека зголемување на циркулацијата на крвта за производство на целосен здрав главата на сива коса.СПРЕЧУВА КРШЕЊЕ - промовирање сјај од коренот до врвот.Се користи за да се спречи оштетување за време и ронливост.Дури може да се применува пред пливање како protectant да се задржи вашата коса од сува - инг надвор.НЕГУВАМЕ ШТЕТА - На лековити својства на нашите мешавина ќе помогне во одржување на сива коса, која е особено погодени од факторите на животната средина и оксидативен стрес.ОМЕКНЕ И ХИДРАТ СУВА СИВА КОСА МЕНХЕТЕН СИВА СОЗДАВА ВЕГЕТАРИЈАНСКА КОСА ПРОИЗВОДИ ФОРМУЛИРАН СПЕЦИЈАЛНО ЗА СИВА КОСА.Нашите Влага од Суштинско значење Пакет нуди три комплементарни производи формулиран за хидратација и заштита на кршливи сива коса.Нашите најдобри продажба на пакет за враќање, зајакнување и спречување на кршење.Сива Коса е елегантен, тоа е софистициран, и за многумина, тоа е нешто што е едноставно.Менхетн Греј е да се задржи вашата насоки здрави.Тој е дизајниран за да прекинете вашата природна коса од dulling, додека одржување на greys moisturized и лесен за одржување.Се надевам дека Менхетен Сива ви помага да го најдете обновена смисла на мува во гордо лулка вашиот сребрена обвивка.ПАКЕТ BENEFITSUse за да се спречи оштетување за време и brittleness Moisture вегетаријанска мешавини кои овозможуваат длабока хидратација.Не куцам и мрсна тежината на вашата коса, им Помага да се спречи себум и други build-up прозори додека зголемување на циркулацијата на крвта во главата СОСТОЈКИ Влага Pomade Petrolatum, Витамин E, рицинус, Семе од Грозје, Масло, Сончоглед, Семе Масло, Маслиново Овошје Масло, Argania Spinosa Јадрото на Нафта, Кокосово Масло, Масло од Авокадо, Рузмарин Лист Нафта, Сандаловина Масло Хидратација Масло, Маслиново Масло, рицинус, Сончогледово Масло, Бадемово Масло, Frankincense, Сандаловина Скалпот Serum Castor Масло, Кајсија Масло, Масло од Авокадо, Масло од Лаванда, Horsetail Екстракт, Пеперминт Масло, Сончогледово Масло, Маслото од Јојоба НАПРАВЕНИ БЕЗ Сулфати, Алкохол, Silicones, Parabens, Phthalates, Вештачки Бои и Мириси.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата

☆ Уникатен Дизајн : плоштад со два датуми може да ви помогне да одбројува деновите од Божиќ ☆ Ова ДОВЕДЕ

DEN 335.76
Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,

Простор за заштеда на енергија : Организирање на дневна облека или прикажување на вашиот сезонски колек

DEN 1864.80