• Неодамнешно
zxb-продавница Говорникот Заградата Целост Предлогот 2 парчиња (1Pair) Тешки Говорникот Заградата Планината Флексибилни Нервира Вртливата Говорникот Носителот 45kgs 99lbs

zxb-продавница Говорникот Заградата Целост Предлогот 2 парчиња (1Pair) Тешки Говорникот Заградата Планината

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатрешна или надворешна употреба. ►Материјал : Задебелена Челик. ►Навалување : 0-20°. ►Вртливата : 0-180°. ►Рака должина : 30-39cm.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши тоа за вас, ви благодарам.Боја : Црна прав surface Package : 2 buc говорникот bracket Quickly : 1. Ве Молиме Проверете Ја Големината И Бојата Пред Да Го Купат.2. Со Исклучок На Предмети, Освен Говорникот Стојат Прикажани Во Производот Фотографии.3. Ве Молиме Имајте Предвид Дека, Поради Различни Монитори, Не Може Да Биде Благо Боја Разлика, Ве Молиме Да Се Разбере.4. Поради Прирачник За Мерење, Ве Молиме Оставете 1-2 Cm Разлика, Ви Благодарам.5. Ако Најдете Било Какви Проблеми Со Нашите Производи, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате Преку Е-Маил, Ние Ќе Го Реши Проблемот Што Е Можно Поскоро.6. Го Поздравуваме Вашиот Споделување И Повратни Информации, Така Што Ние Може Да Ви Обезбеди Со Подобри Производи И Услуги.7. Ви Благодариме За Посетата На Нашата Продавница, Кликнете На За Да Влезете Во Нашата Продавница, Ќе Има Голем Број На Производи За Вашиот Референца, Логистика, Општо Земено, Ние Ќе Брод Во Рок Од 1-3 Дена, А Се Очекува Доаѓањето Време Е 9-15 Дена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии

DEN 1507.20