• Неодамнешно
Батеријата Адаптер за Ryobi 18V Литиум Јонска Батерија,DC Порта & LED Работа Светло &Двојна USB Полнач,Напојување Компатибилен со Ryobi 18V P108 P107 Извор на Енергија

Батеријата Адаптер за Ryobi 18V Литиум Јонска Батерија,DC Порта & LED Работа Светло &Двојна USB Полнач,Напојување

Buyers rating:
DEN 613.92

Количина на стоки

Совршено се Вклопуваат за : Ryobi18 V батерии на USB напојување со банката,компатибилен за Ryobi оригинална Батерија 18 V P108 P107 P103 P102. LED Работат Осветлување : Опремени со 200lm работа светлина, постојат три начини на општа намена, подобрено осветлување, и блескави.Долго притискање на прекинувачот ќе исклучување.Погодна за отворен кампување осветлување, електрични одржување и други работни средини.Извор на енергија : Со 5 V 2.1 USB DC излезна енергија на снабдување, многу погодни за полнење на мобилни телефони и таблети, со 18 V <5 A DC порта, погоден за напојување DC опрема под 90 W, како што вентилатори или осветлување тела, лемење и опрема.Безбедно Заштита : USB Полнач за Ryobi има добри перформанси на Коло заштита,како Прекуструјна заштита,Undervoltage заштита и Ниска потрошувачка на енергија.Гаранција : 24 Месеци Гаранција.Совршено се Вклопуваат за : компатибилен со Ryobi оригинални 18 V P108 P107 P103 P102 Battery LED Работат Осветлување : Опремени со 200lm работа светлина, постојат три начини на општа намена, подобрено осветлување, и блескави.Долго притискање на прекинувачот ќе исклучување.Погодна за отворен кампување осветлување, електрични одржување и други работи environments Power извор : Со 5 V 2.1 USB DC излезна енергија на снабдување, многу погодни за полнење на мобилни телефони и таблети, со 18 V <5 A DC-DC порта, погоден за напојување DC опрема под 90 W, како што вентилатори или осветлување тела, лемење и опрема .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет

Висок квалитет на двострано ортодонтски стаклени огледала се многу добри стоматолошки помагала.Негова

DEN 477.60
Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот

Цврсти и издржливи : Оваа облека закачалката е направен од висококвалитет на железо и усвојува нанозлат

DEN 623.76
Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии

DEN 1507.20