• Неодамнешно
Нови Lon0167 DC да AC Цврста Состојба Реле 60A 4-32V 24-380V + Алуминиумски Топлина Мијалник(DC-zu-AC-Halbleiterrelais 60A 4-32 ν 24-380 ν + Алуминиум-Kühlkörper

Нови Lon0167 DC да AC Цврста Состојба Реле 60A 4-32V 24-380V + Алуминиумски Топлина Мијалник(DC-zu-AC-Halbleiterrelais

Buyers rating:
DEN 662.88

Количина на стоки

Име на производ : Цврста Состојба Реле w Heatsink;Тип : РБС-60 AA;Материјал : Реле : Метал, Пластика, Електрични Делови; Топлина Мијалник : Алуминиумски.Номинална Оптоварување Тековната : 60 A;Влез : DC 4-32 V;Излез : AC 24-380 V.Реле Големина : 5.7 x 4.2 x 2.5 cm / 2.2" x 1.7" x 1" (L*W*T);Топлина Мијалник Големина : 8 x 5 x 5cm/ 3.1" x 2" x 2"(L*W*H).Вкупна Големина : 8 x 5 x 7,6 cm/ 3.1" x 2" x 3"(L*W*H);Главна Боја : Црна, Сива(Gesamtgröße : 8 x 5 x 7,6 cm / 3,1 x 2 x 3 (L * Б * H); Hauptfarbe : Шварц, Grau.Тежина : 199g;Пакет Содржина : 1 x Цврста Состојба Реле w Heatsink(Gewicht : 199 g; Packungsinhalt : 1 x Halbleiterrelais мит Kühlkörper.DC да AC Цврста Состојба Реле 60 A 4-32 V 24-380 V + Алуминиумски Топлина Sink Come со алуминиумска топлина мијалник обезбедува долготрајна употреба, тоа ќе ви помогне прахосвам на топлина и заштита на вашиот реле.Цврста Состојба Реле совршен за автоматска контрола на процесот апликација, мора да компонента за температура контролер и други машини систем за контрола.Опис на German DC-zu-AC-Halbleiterrelais 60 A 4-32 ν 24-380 ν + Алуминиум-Kühlkörper Produktname : Halbleiterrelais мит Kühlkörper; Typ : РБС-60 AA; Материјал : Relais : Metall, Kunststoff, elektrische Teile; Kühlkörper : Aluminium Nennlaststrom : 60 A; Eingang : DC 4-32 ν; Ausgang : AC 24-380 v Relaisgröße : 5,7 x 4,2 x 2,5 cm / 2,2 x 1,7 x 1 (L * W * T); Kühlkörpergröße : 8 x 5 x 5 cm / 3,1 x 2 x 2 '(L * W * H) Gesamtgröße : 8 x 5 x 7,6 cm / 3,1 x 2 x 3 (L * Б * H); Hauptfarbe : Шварц, Grau Gewicht : 199 g; Packungsinhalt : 1 x Halbleiterrelais мит Kühlkörper.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,

Простор за заштеда на енергија : Организирање на дневна облека или прикажување на вашиот сезонски колек

DEN 1864.80
Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет

Висок квалитет на двострано ортодонтски стаклени огледала се многу добри стоматолошки помагала.Негова

DEN 477.60
Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата

☆ Уникатен Дизајн : плоштад со два датуми може да ви помогне да одбројува деновите од Божиќ ☆ Ова ДОВЕДЕ

DEN 335.76