• Неодамнешно
Агол Виткање Клешти за 90 Степени Мултифункционален Работ Плоскости Клешти за Машини за Рака Управувана Алатки

Агол Виткање Клешти за 90 Степени Мултифункционален Работ Плоскости Клешти за Машини за Рака Управувана Алатки

Buyers rating:
DEN 623.76

Количина на стоки

Задебелување дизајн : 90-степен работ плоскости plier чак усвојува задебелување дизајн, сечење непречено и силна сечење сила.Издржливи : право-агол виткање клешти се висока фреквенција закорави, и површината е фино полиран, која е силен и издржлив.На точноста : Еден-време калапи прирачник за виткање клешти имаат висок режење прецизност, нема потреба за усогласување, лесен за употреба.Ергономски дизајн : На гумена рачка на аголот plier согласува со ергономски дизајн, кој е не се лизга и удобно.Труд заштеда : мулти-функција виткање клешти имаат двојно пролет ресетирање, која е трудо-заштеда на уред за да се забрза работата на напредокот.Опис : виткање клешти се мали, лесни и преносни, и може да се користи во секое време и насекаде.Тоа е погоден за 17mm/0.67 инчен и 18mm/0.71 инчен U-облик тока, едноставни, практични и ефикасни.Работ плоскости клешти се широко се користат во машини за DIY, како што се дом и фото рамка одлуки, и се лесни за употреба.Карактеристики : Агол Виткање Клешти-Боја : Портокал, сребро.-Материјал : Легиран челик.-Големина : 16x4.7x2.5 cm/6.30x1.85x0.98 инч.Answer : ___________________________ Note : 1. Бојата на фотографијата може да се разликува малку поради осветлување и различни екран.2. Ве молиме овозможи 1-3 cm отстапување се должи на рачно мерење.Пакет Including1 * Агол Виткање Plier.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот

Цврсти и издржливи : Оваа облека закачалката е направен од висококвалитет на железо и усвојува нанозлат

DEN 623.76
Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,

Простор за заштеда на енергија : Организирање на дневна облека или прикажување на вашиот сезонски колек

DEN 1864.80
Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии

DEN 1507.20