• Неодамнешно
Текст на Екранот OP320 OP320-S Панел Екран HMI со RS232/RS485/RS422 за САЛАДИН

Текст на Екранот OP320 OP320-S Панел Екран HMI со RS232/RS485/RS422 за САЛАДИН

Buyers rating:
DEN 1869.84

Количина на стоки

Текст на екранот OP320 OP320-S панел екран HMI со RS232/RS485/RS422 за САЛАДИН.Општ Опис : Покаже Тип Жолто-зелена LCD(исто така имаат сина , да не известите доколку ви треба) Живот Повеќе од 20,000 часа, на собна температура од 25, 24-часовна операција на Екранот област 192*64 Светлината Potentiometer прилагодливи Текст Settings Кинески : Поедноставен Кинески / англиски Карактер големина Bitmap фонтови, векторски фонтови Копчето 20 Меморија Мени 64 KB Flash ROM Податоци 1 KB SRAM Интерфејс Преземете RS232 порта Комуникацијата пристаниште RS232 /RS485 / RS422 Функција : Електрични Карактеристики Влезен напон DC24 V Напон спектар DC22 V ~ DC26 V Тековната потрошувачка

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата

☆ Уникатен Дизајн : плоштад со два датуми може да ви помогне да одбројува деновите од Божиќ ☆ Ова ДОВЕДЕ

DEN 335.76
Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет

Висок квалитет на двострано ортодонтски стаклени огледала се многу добри стоматолошки помагала.Негова

DEN 477.60
Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот

Цврсти и издржливи : Оваа облека закачалката е направен од висококвалитет на железо и усвојува нанозлат

DEN 623.76