• Неодамнешно
Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки, може да се Вчита 40kg / Црна / 120cmx120cm

Виси Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Ѕид-Монтирани Закачалки, Продавница Железо Закачалки,

Buyers rating:
DEN 1864.80

Количина на стоки

Простор за заштеда на енергија : Организирање на дневна облека или прикажување на вашиот сезонски колекција во ограничен простор може да се задржи вашата облека и модни додатоци во ред.Солиден и издржливи : употреба на цврсти метални железни цевки, посилни отпорност на абење, посилно влијание отпор, и издржливи.Лесен за инсталација : Ова виси закачалката е лесно да се инсталира, има мазна површина и е лесно да се чисти со ткаенина за чистење.Широко се користат : минималистички и практичен дизајн го прави овој пропелер декорација во облека продавници, бутици или продавници.Висок квалитет на услуга : Ако наидат на проблеми, можете да контактирате со нас и ние ќе ги реши вашите проблеми.Виси закачалки може да се задржи вашата облека и модни додатоци во редот, што е погодно за да одговара на различни стилови на соби.Совршена комбинација на модни елементи и исклучителна убавина одразува извонредни уметнички чувства.Добар складирање решение за организирање на сите ваши поставени облека и да се зачува простор.Закачалки може да се задржи вашата облека и модни додатоци во ред и ги задржи без набори.Користење на високо-квалитетни железо, силна структура, силна жилавост, и силна товарот capacity Product име : облека дисплеј stand Number на производи : 1 Product боја : black Product материјал : iron Maximum оптоварување : 40kg Product големина : 120cm×100cm,120cm×120cm Precautions Please се однесуваат на вредност се мери, и ќе ви овозможи мала грешка при мерење во рамките на нормалниот опсег.Поради влијанието на мониторот, камера или други фактори, може да биде малку боја разлика, ве молиме обратете се до крај product Children не треба да се искачи или си играат со овој производ за да се избегне повреда поради overturning Place производот на рамно на подот и се откажам објект на избалансиран начин.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот

Цврсти и издржливи : Оваа облека закачалката е направен од висококвалитет на железо и усвојува нанозлат

DEN 623.76