• Неодамнешно
50pcs/Pack 6 x 50MM Боја Меша Бонбони Canes Креми Функционирам Парчиња Материјали Polymer Мека Глина DIY Декорација за Помине Уметност Лигите Комплет DIY Торта Десерт Симулација Хр

50pcs/Pack 6 x 50MM Боја Меша Бонбони Canes Креми Функционирам Парчиња Материјали Polymer Мека Глина DIY Декорација

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

1.ДОБРА ОБРАЗОВНА АЛАТКА - Работи доста добра за развој на дете имагинација, креативност, прст флексибилност, и така натаму. 2.ШИРОКО КОРИСТЕЊЕ - Погоден за уметнички занает проект и партија декорација, не само што може да се примени за да се природни или уметност на нокти, но, исто така, погодна за декорација на вашиот мобилен телефон, книги, media player каде што сакате да декоративни. 3.СОВРШЕН ЗА ЛИГИТЕ - Најдобри лигите материјали за лигите лепење и да го Направат лигите симпатична и убава.Тоа е забавен начин да комуницирате со деца, пријатели и семејството. 4.СИМПАТИЧНА Цветен ОБЛИК - Изработени од мек и флексибилен материјал со повеќе бои .И овој облик е целосно укината рачно, тоа не може да биде иста, може да има недостатоци, ве молиме да се разбере. 5.ЛЕСНО ДА се НОСАТ - секој пакет се 50pcs Кои може да ги исполни вашите diffirent потреби и да се направи diffirent лигите или DIY уметност ноктите.удобен за носење и не се грижите за губење.Овој стил е целосно укината рачно, тоа не може да биде иста големина и боја, може да има недостатоци, ве молиме да се разбере.Материјал : висок квалитет смола, безбедно и нетоксичен.Количина : 50 Парчиња.Големина : за 6x50mm.Creamstick Глина x 50pcs/пакет. - Страшно да се носат на ноктите и ноктите, одлична за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, на доградба на акрилни нокти, итн. - Различни стилови, слатки форми, се користи за да се направат лигите, ги красат телефон случаи, уметност и занает проект,партија декорација,scrapbooking , направи симпатична шноли, итн. - DIY помине уметност налепници со различни бои и избрани форми се исполнат различни секојдневни потреби. 1.Се подготват вашите нокти со УВ БАЗА на ГРБОТ и ја излечи, под УВ/LED светилка. 2.Се применуваат УВ БОЈА ГЕЛ.(НЕ се лек!). 3.Користете tweezer да се применуваат sequins врз вашите нокти. 4.Лек под УВ/LED светилка. 5.Врзете ја со УВ ГОРНИОТ СЛОЈ и ја излечи, под УВ/LED светилка. 1. Ве молиме овозможи 2-3% грешка поради прирачник за мерење. 2. Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере. 3. Рачно изработени, може да има недостатоци, или секој не се исти, ве молиме да се разбере.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс

Modname=ckeditor.Опис : .Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавница е првиот Shishi доаѓа до н

DEN 1754.40
HK3000 Централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK3000 Централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK3000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Висок квал

DEN 9599.76
Слика Бадемово Црешни Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Слика Бадемово Црешни Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16