• Неодамнешно
Замена T Нож Компатибилен со Andis Т-outliner + Замена W Сечилото Компатибилен со WAHL Sterling3, Фунта 9

Замена T Нож Компатибилен со Andis Т-outliner + Замена W Сечилото Компатибилен со WAHL Sterling3, Фунта 9

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

დ Направен од високо-технолошки керамички материјал да остане поостри подолго.Топлина отпорни за ладилникот и поудобно сечење. დ W Сечилото Одговара за сите Wahl Corded и Cordless Clippers. დ T нож Одговара за Andis сведоци на недостиг на струја;Одговара за Andis GTX ;Одговара за Andis Т-outliner ;Одговара за Andis Т-outliner Cordless. დ Оваа заменува мала подвижна машина сечилото.Исто така, може да се користи да се надополни челични ножеви да керамички ножеви.Едноставно заменете челичната машина на челик сечилото со керамички машина. დ Пакет, вклучувајќи : 1 X T нож + 1 W ножот.Одговара Модели : W Ножот за сите Wahl Corded и Cordless Clippers Вклучувајќи : за WAHL Професионален : Супер Коси, Супер Коси II.Икона, Про Основните и Коси 2000 за WAHL 5-Ѕвезда : 5 Ѕвезда Високи,Магија Клип за WAHL ФУНТА : Sterling3, Фунта 9. Рефлексии Високи.T нож Одговара за Andis сведоци на недостиг на струја Одговара за Andis GTX Одговара за Andis Т-outliner Одговара за Andis Т-outliner Cordless Лесен за Инсталација : Ова заменува мала подвижна машина сечилото.Исто така, може да се користи да се надополни челични ножеви да керамички ножеви.Едноставно заменете челичната машина на челик сечилото со керамички машина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет

Висок квалитет на двострано ортодонтски стаклени огледала се многу добри стоматолошки помагала.Негова

DEN 477.60
Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата

☆ Уникатен Дизајн : плоштад со два датуми може да ви помогне да одбројува деновите од Божиќ ☆ Ова ДОВЕДЕ

DEN 335.76
Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии

DEN 1507.20