• Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Педикир Нож во Собата: Ноктот Сечилото Алатки Ingrown Пети Ноктите Корекција Nippers Clipper Смена Tweezer со Складирање Торба

Нерѓосувачки Челик Педикир Нож во Собата: Ноктот Сечилото Алатки Ingrown Пети Ноктите Корекција Nippers Clipper

Buyers rating:
DEN 513.36

Количина на стоки

Доаѓаат со преносливо чување кутија, лесно за чување и носите, ќе ви овозможи да се грижи вашиот нога или рака секаде и во секое време.Направени од премија од не ' рѓосувачки челик материјали, тие се практични и трајни производи за долго време се користи.Овие пети ноктите trimmers се цврсти и трајни, анти - носат и анти - корозија за долг животен пат.Може да се отстрани тешко мртвите кожата, направи нозе полесно да се чисти, така враќањето на мекоста на подножјето на кожата.Ви овозможат удобно рака и нога нега се грижи.Тие се способни за давање на семејството и пријатели.Преносни и лесни, производот е лесно да се работи.Опис Тие се едноставни и практични педикир алатки, направени од премиум материјалот што е практична и издржлива да ја користите.Таписерии изработка, давајќи им на вашите нозе нов изглед.Погодна за лекување на мртвите кожата на нозете, exfoliating, оставајќи вашата нога на кожата се обновува и младешки.Карактеристики - Боја : Црна - Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик - Големина : 7. 47 X3. 93 X1. 18in/ 19. 00 X10. 00 X3. 00cm - Направени од премија од не ' рѓосувачки челик материјали, тие се практични и трајни производи за долго време се користи.- Може да се отстрани тешко мртвите кожата, направи нозе полесно да се чисти, така враќањето на мекоста на подножјето на кожата.Ви овозможат удобно рака и нога нега се грижи.- Доаѓаат со преносливо чување кутија, лесно за чување и носите, ќе ви овозможи да се грижи вашиот нога или рака секаде и во секое време.- Тие се способни за давање на семејството и пријатели.Преносни и лесни, производот е лесно да се работи.- Овие пети ноктите trimmers се цврсти и трајни, анти - носат и анти - корозија за долг животен пат.- Боја : Црна.- Големина : 19 X10 X3 CM.Пакет Вклучувајќи 8 x Trimmers.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Најдобри Божиќ Украси DIY Божиќ Украси за Надвор Внатре Грда Божиќ Украс Божиќ Златен Бел Црвен Лак Божиќ Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Најдобри Божиќ Украси DIY Божиќ Украси за Надвор Внатре Грда Божиќ Украс Божиќ Златен Бел Црвен Лак Божиќ Декорација

15% !!Geat !! 【Брза Испорака】720 дена!!!!!Има за цел да се избере побрзо логистика за вас.xiloccer персоналните божи

DEN 98.16
Слика Бадемово Црешни Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Слика Бадемово Црешни Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16