• Неодамнешно
Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот / 100cm

Ѕид-Монтирани Закачалки, Метал Мало Закачалки, Облека Шини, Слободна Стои Закачалки, Комерцијални Таванот Закачалки/Златниот

Buyers rating:
DEN 623.76

Количина на стоки

Цврсти и издржливи : Оваа облека закачалката е направен од високо-квалитет на железо и усвојува нано-злато технологија за подобрување на ' рѓа и заштита од корозија.Мултифункционален : полица не само што не е многу погоден за облека, капи и шалови, но, исто така, може да се откажам крпи или растенија да ги красат соба.Широк спектар на апликации : погоден за секоја соба во вашиот дом, спална соба, гостинската соба, детската соба, дневна соба, итн.Простор за заштеда на енергија : Ова е модерна, закачалка што може да се организира секојдневна облека, да се спречи кошули/костуми од брчки, и да се зачува простор.Лесно да се инсталира и чиста : Овој ѕид-монтирани закачалката е лесно да се инсталира, има мазна површина и е лесно да се чисти со ткаенина за чистење.Овој метал виси род е практичен и разновиден.Во прилог да се користи како закачалка, тоа е многу погоден за бесење палта, панталони, џемпери, јакни, фармерки, итн.во вашата спална соба.Тоа може да се користи како облека железнички или како облека продавница.Облека дисплеј багажник, супер practical Can продавница доволно облека за да се организираат и да се прикаже секојдневно носат или сезонски облека, без облека folds It така можете да додадете виси простор на куќата е коридори, влезовите, соби, кабинети или балкони, па можете да ги организирате вашите алишта во било time Product име : облека дисплеј stand Number на производи : 1 Product боја : gold Product материјал : iron Maximum оптоварување : 25kg Product големина : 80см, 100cm, 120cm, 150cm Precautions Please се однесуваат на вредност се мери, и ќе ви овозможи мала грешка при мерење во рамките на нормалниот опсег.Поради влијанието на мониторот, камера или други фактори, може да биде малку боја разлика, ве молиме обратете се до крај product Children не треба да се искачи или си играат со овој производ за да се избегне повреда поради overturning Place производот на рамно на подот и се откажам објект на избалансиран начин.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет

Висок квалитет на двострано ортодонтски стаклени огледала се многу добри стоматолошки помагала.Негова

DEN 477.60
Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии

DEN 1507.20