• Неодамнешно
Прекинувач за Напојување IP67 Водоотпорен Адаптер LED Драјвер Трансформатор 100-240VAC 24VDC Низок Напон Излез за LED Светло

Прекинувач за Напојување IP67 Водоотпорен Адаптер LED Драјвер Трансформатор 100-240VAC 24VDC Низок Напон Излез

Buyers rating:
DEN 820.56

Количина на стоки

【Погоден за носене】LED напојување возачот е ласери означување параметри, убава и носат-отпорни. 【Анти-корозија】површината на водоотпорен напојување е елоксирани да се спречи рѓа и корозија. 【водоотпорен】LED водоотпорен напојување има водоотпорен оценка на IP67 и е погоден за употреба на отворено. 【Мала Тежина】ултра-тенок префрлување напојување е лесен во тежина, мал во големина, и лесно да се носат и продавница. 【Напон Спецификации】На IP67 ултра-тенок водоотпорен префрлување напојување, влезниот напон 100-240 VAC, излезен напон 24 VDC.Спецификација : Предмет Тип : Водоотпорен Моќ Supply Model : HRUW-120 W-24 VInput Напон : 100-240 VACOutput Напон : 24 VDCOutput Струја : 5 AOutput Моќ : 120 WProtection Ниво : IP67 Package Листа : 1 X Водоотпорен Напојување.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Waterproof Power Supply
Model:
HRUW-120W-24V
Input Voltage:
100-240VAC
Output Voltage:
24VDC
Output Current:
5A
Output Power:
120W
Protection Level:
IP67
Package List:
1 X Waterproof Power Supply :

Купувачи како што сакаат

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата

☆ Уникатен Дизајн : плоштад со два датуми може да ви помогне да одбројува деновите од Божиќ ☆ Ова ДОВЕДЕ

DEN 335.76
zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1900.80