• Неодамнешно
Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет за Човекови Орална Нега

Интра-оралната Огледало, Медицински Задебелена Стакло двострано Ортодонтски Камера Огледало, Индивидуални Пакет

Buyers rating:
DEN 477.60

Количина на стоки

Висок квалитет на двострано ортодонтски стаклени огледала се многу добри стоматолошки помагала.Неговата форма и дизајн ви овозможи да ги видите сите агли на забите.Можете да видите аглите дури и во тешко да се постигне места.Стоматолошки фотографија огледала се направени од високо-одделение висок квалитет на двострано задебелување, која може да се постигне максималната reflectance сооднос, која може да се одразат блиску до околу 100% .Со вистинската боја и точно прикажување на перформансите.Високата резолуција на вистинската боја се прикаже и да се одрази на слики е сигурен во светлината, јасност и чистота.Високото нула отпор и висока издржливост, еднократно.Висок-квалитет на производи за кои може да се autoclaved и преработени.Висока издржливост и повторливи работа.Стави тоа во складирање торба за полесно чување.Широк спектар на апликации : висок квалитет на двострано стакло камера ортодонтски ендоскопија, добар стоматолошки алатка за стоматолози или родителите да се провери деца заби за кариес, забен камен и математиката.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата

☆ Уникатен Дизајн : плоштад со два датуми може да ви помогне да одбројува деновите од Божиќ ☆ Ова ДОВЕДЕ

DEN 335.76