• Неодамнешно
Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата Напојува Дома Декорација

Божиќ Адвент Календар, Божиќ Украси, Блескав Ефект Дрвен Декор Автомобил Форма Класичните Елементи На Батеријата

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

☆ Уникатен Дизајн : плоштад со два датуми може да ви помогне да одбројува деновите од Божиќ. ☆ Ова ДОВЕДЕ адвент календар е направен на квалитетот на дрвен материјал и украсен со многу детални Божиќ класичните елементи.Придвижуван од еден копчето батеријата (вклучени). ☆ Големина : Мерки 18*13*3.5 cm/7*5.1*1.37 инч, соодветна големина нема да заземаат премногу простор на вашата маса.Совршен за поставување на маси, полици за книги, countertops, итн. ☆ Тоа е лесна за употреба и ротирате, само се прилагоди овие блокови кога е потребно за да додадете за забава на животот. ☆ Божиќ Украси : Ова декоративни адвент календар е идеален начин за да додадете празник навиваат за вашиот дом.Тоа ќе се надополнуваат било Божиќ декорација тема и е сигурен да донесе духот Божиќ во вашиот дом.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии

DEN 1507.20
zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1900.80