• Неодамнешно
Чувствував Елка, се Чувствува Адвент Календар Чувствува Божиќ DIY Виси Pendant Креативни Дедо Мраз Украси за Дома Божиќ Декорација Црвена

Чувствував Елка, се Чувствува Адвент Календар Чувствува Божиќ DIY Виси Pendant Креативни Дедо Мраз Украси за

Buyers rating:
DEN 319.20

Количина на стоки

Можете да ја означите овие бројки и DIY во забава.На овој начин, можете да одбројува Божиќ јасно!.Совршен начин да се сеќавам на доаѓањето на Божиќ е да се одбележи денот до Божиќ.Нашиот Божиќ чувствува ѕид виси е совршен за виси на вратата, во близина на Божиќ дрво, од каминот или на ѕидот!.Нова Година е омилен Божиќ украси се многу популарна на социјалните медиуми.Можете да ги обучувате вашите деца да ги красат нивните сопствени Новогодишни елки со нашиот Божиќ чувствува адвент календар.Чувствував Елка, се Чувствува Адвент Календар Чувствува Божиќ Diy Виси Pendant Креативни Дедо Мраз Украси за Дома Божиќ Декорација Црвено Опис : Направи на премија се чувствува, нашиот Божиќ одбројување календар е издржлив и обновливи за долг животен век.Со Божиќ елемент на дизајн, нашиот чувствува адвент календар се совпаѓа и со тема Божиќ.Нашиот ѕид виси ќе создаде подобра атмосфера за Божиќ декорација.Карактеристики : Почувствува доаѓањето calendar - Боја : Црвена.- Материјал : Почувствува.- Големина : 115x45x3cm/45.3x17.7x1.2inch.- Нашите чувствува Божиќ виси украс е погоден за Божиќ дрво декорација и домашна декорација.На чувствува адвент календар ќе биде најдобар подарок за вашите пријатели и семејства.Пакет Including1 * Чувствував календар.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии

DEN 1507.20