• Неодамнешно
12V 32V Пластичен Капак Fuse Кутија Носителот Студ Со LED Индикатор за Светло 6 Начини 12 Начини Ножот за Авто Автомобил Брод Морски Trike (Боја : 12 Начини)

12V 32V Пластичен Капак Fuse Кутија Носителот Студ Со LED Индикатор за Светло 6 Начини 12 Начини Ножот за Авто

Buyers rating:
DEN 943.20

Количина на стоки

1. производот усвојува PBT анти-оган, материјал. 2. на сите магистрални и спојување клипови се никел-обложено бакар. 3. сите сврзувачки елементи се од нерѓосувачки челик. 4.обемот на производот инсталација : тоа може да се користи на автомобили, куќи, автобуси, јахти, чамци, итн. 5.индикатор светлото : кога црвената LED светло е вклучено, тоа значи осигурувачот е исклучен, и тоа треба да биде заменет во времето за да продолжи да работи. 12 Начини Fuse Кутија : производ нето тежина : 279gproduct големина на : 138.25*85*36.5 mm Input оценет напон : 32 Vinput номинална струја : 100 Aoutput максимална струја : секое коло е 30 AMain тема терминал : M5 навој stud Single тема терминал : M4 навој studproduct додатоци : налепница X1; Само-прислушување завртки X4; 20 A осигурач X6; 15 A осигурач X6; 10 A осигурач X6; 5 A осигурач X66 Начини Fuse Кутија : производ нето тежина : 176g производ големина : 87.75*85*36.5 mmproduct материјал : PBT тело, PC водоотпорен и dustproof маска, никел-обложено бакар конектор, PPX40 sticker Input оценет напон : 32 Vinput номинална струја : 100 Aoutput максимална струја : секое коло е 30 AMain тема терминал : M5 навој stud Single тема терминал : M4 навој studproduct додатоци : налепница X1; Само-прислушување завртки X4; 20 A осигурач X4; 15 A осигурач X4; 10 A осигурач X2; 5 A fuse X2.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1900.80