• Неодамнешно
Столче потпирачи за глава 4 Куки Пак, Автомобил Куки за Purses и Кеси,Надградени Универзална Трајни столче Куки Одговара Чанта Purses Грб Намирници Кеси (Црна)

Столче потпирачи за глава 4 Куки Пак, Автомобил Куки за Purses и Кеси,Надградени Универзална Трајни столче Куки

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

【 Каже збогум на хаосот 】Изборот на нашите столче потпирачи за глава кука може да се направи автомобил повеќе уредно, ефикасно да се зачува простор во автомобил, да ви даде топол простор и понудата проштална на хаотичен феноменот на подот.потпирачи за глава куки за автомобил може да висат чанти, кеси, Облека, паричници, училишни торби, чадори, шишиња со вода, намирници, бебе производи, итн. 【Еколошки и издржливи материјали】Автомобил куки изработен од ABS Висока Јачина на инженеринг пластика и еколошки материјали, тоа е траен и не се деформира, не е лесно да се скрши, се скрши или чип, и нема чуден мирис.Мазната површина може да се спречи да биде изгребани. 【 Генетски модифицирани модели 】Автомобил кука за чанта одговара на повеќето автомобили и ЏИП (инсталација големина : потпирачи за глава род дијаметар 0.45"-0.55 инчи).Секој производ може да се одржи до 44 килограми. 【 Лесна инсталација 】Ова е надградена страна-отворање тока чанта куки дизајн, што не е лесно да падне во употреба, а исто така е многу едноставен и лесен за инсталација или расклопување, без отстранување на потпирачи за глава. 【 Квалитетна Услуга 】Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние секогаш сме подготвени да ви помогне, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат