• Неодамнешно
Појадок се Служи во текот на целиот Ден (24 X 36) 4Mm Брановидни Пластика Панел, Графика се Применува на 1 Страна (Pk на 2)

Појадок се Служи во текот на целиот Ден (24 X 36) 4Mm Брановидни Пластика Панел, Графика се Применува на 1 Страна

Buyers rating:
DEN 1918.80

Количина на стоки

ПРОИЗВОДСТВО/на ПРЕВОЗОТ : Нашата 4mm Брановидни Пластика Панел производство е НАВИСТИНА БРЗО!Откако вашата нарачка е купена и/или дизајн одобрени, ние произведуваме и брод во рок од 5 работни дена!Нашите нормални бизнис часа се Mon–Fri, 9 часот-5 попладне EST, со исклучок на празници.Ние сме одлучно практикување мерки за безбедност во нашите простории за да се обезбеди дека секој вработен е безбедно и заштитени.На брановидни пластични панели се совршени за оние кои не е потребна А-Рамка застане да се одржи на панели, или за оние кои веќе имаат Еден-Рамката стои и само треба екстра влошки.Тие може да се користи со постојните Делукс A-Рамка стои дека бараат панел инсерти, или како самостојна знаци или ѕид hangings.Печати област димензии се 24" широк од 36" високи.ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Пакет од два (2) 24" широк од 36" високи 4mm Брановидни Пластични Панели со графика се применува на 1 страна.Тие може да се користи со постојните Делукс A-Рамка стои дека бараат панел инсерти, или како самостојна знаци или ѕид hangings.Висок квалитет на печатење создава жив, око фаќање боја која е сигурен да го привлече вниманието на минувачите.Ние го користи ултра издржливи, индустрија најдобри, бледнеат доказ латекс мастила за отпорен на гребење заврши, која ќе трае со години.На графика се сите дигитално печатени на УВ и отпорен на вода, тешки-должност винил.НА ГРАФИКА и ДИЗАЈН : графика сите дигитално печатени на УВ и отпорен на вода, тешки-должност винил.ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Пакет од два (2) 24" широк од 36" високи 4mm Брановидни Пластични Панели со графика се применува на 1 страна.На графика се сите дигитално печатени на УВ и отпорен на вода, тешки-должност винил.На брановидни пластични панели се совршени за оние кои не е потребна А-Рамка стојат, или за оние кои веќе имаат Еден-Рамката стои и само треба екстра влошки.Овие мерки, исто така, ќе им помогне одржите вашиот пакување и производ безбедно и заштитени.ПРОИЗВОДОТ се КОРИСТИ : Нашата 4mm Брановидни Пластични Панели се совршени за бизнис или за лична употреба.Ние сме во моментов работат под нормални производство и испорака распоред.Овој објект доаѓа како 2 пакет.Ние го користи ултра издржливи, индустрија најдобри, бледнеат доказ латекс мастила за отпорен на гребење заврши, која ќе трае со години.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат