• Неодамнешно
Криви Носот Клешти, Челик Клешти 45° Криви Млазницата Viscose Пластика со Продолжена Рачка за Тесен Позиции

Криви Носот Клешти, Челик Клешти 45° Криви Млазницата Viscose Пластика со Продолжена Рачка за Тесен Позиции

Buyers rating:
DEN 868.80

Количина на стоки

Со користење на алатката челик материјал, силни и издржливи, носат‑отпорни, и отпорни на корозија. 45‑степен криви млазницата дизајн, може да се користи за да се повлече и да ги собереш предмети во тесни места.Дршката користи viscose пластика, површината е зрнеста, и анти‑пропадна и масло отпорни ефект е добро.Целата е угасне на висока температура, со висока цврстина и долг животен век.Со продолжена рачка, можете да ги собереш предмети длабоко за да се спречи scald раце.Функција : 1. Со користење на алатката челик материјал, силни и издржливи, носат‑отпорни, и отпорни на корозија.2. 45‑степен криви млазницата дизајн, може да се користи за да се повлече и да ги собереш предмети во тесни места.3. Со продолжена рачка, можете да ги собереш предмети длабоко за да се спречи scald раце.4. Целата е угасне на висока температура, со висока цврстина и долг животен век.5. Дршката користи viscose пластика, површината е зрнеста, и анти‑пропадна и масло отпорни ефект е добро.Спецификација : Предмет Тип : Pliers Material : Алатка Челични, Пластични Должина : Околу. 400mm / 16in Пакет Листа : 1 x Pliers Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Pliers
Material:
Tool Steel, Plastic
Length:
Approx. 400mm / 16in
Package List:
1 x Pliers :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Купувачи како што сакаат

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии �

DEN 1507.20