• Неодамнешно
7H СЕДУМ КУЌА 7house Метал Чевли Багажник со 2 Дрвени Полици 43 x 63 x 30 см

7H СЕДУМ КУЌА 7house Метал Чевли Багажник со 2 Дрвени Полици 43 x 63 x 30 см

Buyers rating:
DEN 1293.12

Количина на стоки

Употреба : Тоа ќе се ослободи простор во вашиот плакар и да ја задржите вашиот дом чисти подот.Тоа ќе изгледаат одлично на вашиот ходникот, облекување просторија или спалната соба.Идеален за ставање во ходникот поради своите мали димензии.Материјали : црн челик и дрво, МДФ во природните тонови.Таа има една мала седиште клупата и двајца чевли отвори.Направи најмногу на простор и место 3 пара на полица.Други карактеристики : мулти-функционални покрај тоа што можете да го користите како клупа и чевли решетката.Практични, стабилен и безбеден.Дизајн : индустриски и правоаголна форма.Нејзината едноставна и елегантна форми ќе го направи тоа декоративен прилог на вашиот дом.Тоа ќе одговара на било какви простор.СОБРАНИЕТО И се ГРИЖИ : Вашиот ERME чевли решетката е подготвен за употреба во само неколку минути.Тоа ги отстранува прашината со бришење со сува крпа на неговата површина и се спречува употреба на хемикалии, кои може да го оштети вашиот материјали.ERME Индустриска 2 Ниво Чевли Рек Клупата на 7 Куќи, Совршен за Ходници, Облекување Соби или Спални соби.Идеална за мали ходници благодарение на својот компактен и функционален дизајн.Чувајте вашиот дом кат чистат и дезинфицираат.Направени со црна челична рамка и МДФ дрво во природните тонови.Таа има една мала клупа за седење и поддршка торби, ранци или било кој друг објект и два мрежа полиците.Место до 3 пара на чевли на секоја од нив.Нејзините индустриски дизајн со едноставен и елегантен форми ќе го направи тоа повеќе декоративни прилог на вашиот дом.Практични, стабилен и безбеден.Изберете нашите ERME чевли решетката и да се направи најмногу од вашиот домашен простор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1900.80
Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии

DEN 1507.20