• Неодамнешно
Wxstra Андроид Автомобил Стерео 9-инчен Екран на Допир е Радио за Автомобил за Chevrolet Captiva 2011- Андроид Авто Двојно Din со GPS Навигација Bluetooth FM Поддршка Огледало Линк Копија

Wxstra Андроид Автомобил Стерео 9-инчен Екран на Допир е Радио за Автомобил за Chevrolet Captiva 2011- Андроид

Buyers rating:
DEN 1034.40

Количина на стоки

Применливи Модели : За Hyundai Sonata 7 2017-2019【НАПРЕДНИ ANDROIND 10.0 OS】 : андроид 10 автомобил стерео има брза обработка на системот и огромен чување,да се обезбеди помазна работење и побрз одговор, двојно din автомобил стерео bluetooth ќе ви даде неповторливо искуство кога ќе користите GPS навигација, играте игри,да слушате музика, да гледате видеа,итн. 【9inch ЕКРАН на ДОПИР】 : Андроид автомобил стерео bluetooth со 9 инчен HD 1024*600 капацитивни екран на допир,подобро од resistive екран,одговорно екранот за контроли, пристап и контрола е бриз!Поголема и појасна екран на двојно din стерео во автомобил ќе ви даде прекрасно визуелно доживување. 【Мулти Функција Двојно Din Автомобил Стерео】 : двојно din автомобил стерео поддршка онлајн сателитска навигација, Вграден микрофон + bluetooth слободни Раце повик, Телефон бесплатно, андроид 10.0 стерео систем во автомобилот, исто така, поддршка LED ноќ визија,FM/AM/RDS радио, SD/USB/ПОМОШЕН, Огледало линк, Rear view camera текст, воланот контрола, Автомобил логото поставување,и др. 【WIFI ПОВРЗЕТЕ】 : Овој Андроид 10.0 автомобил стерео радио играчот може да се поврзете со интернет преку вградениот WIFI, можете да уживате во сурфањето на интернет и симнување на апликации ви се допаѓа од изградена-во Продавницата на двојно din автомобил стерео bluetooth : Facebook, You Tube, Gmail,Tik Tok и така натаму.Исто така можете да го користите вашиот паметен телефон како "жешко" место. 【GPS НАВИГАЦИЈА】 : имаме пре-преземање вашата земја мапата во двоен din автомобил стерео bluetooth,можете да го користите директно.Исто така,андроид автомобил стерео gps навигација за поддршка онлајн навигација по поврзување на WIFI или "жешко" место.Андроид главата единица двојно din поддршка Двојна Зона Функција, па можете да уживате во музика,радио, кога навигација. - Ова сателитска навигација GPS систем за навигација сателитска навигација играч Bluetooth автоматско радио е само компатибилни За Hyundai Sonata 7 2017-2019 .Ве молиме потврдете пред купување, ве молиме контактирајте со нас.*ПОТСЕТУВАЊЕ : Како опрема, инсталација бара одредена количина на технологијата и професионално знаење, можете да одат на професионална автомобил измена продавница за помош од професионален инсталација инженер.Оперативен систем : Android 10.0 Конфигурација : 16/32/64/128 ROM, 1/2/3/4/6 RAM меморија, 4/8 Core processor Resolution : 1024 * 600 Screen Интернет : 4 G / 5 G/ Wifi / USB / hotspot Screen : 2.5 D IPS калено high-definition капацитивни мулти-touch Digital медиа формат : Mp3 / Mp4 / WMA / JPEGSpecial функција : Bluetooth/built-in GPS/мобилен телефон/MP3 плеер/екран на допир/TVSpecial функција : вградениот звучник/микрофон/Wifi функција/support воланот контрола/3 G/4 G/5 G/ network Built-во Carplay dongle : поддршка (8core само)Вграден DSP : support Mirror линк : lphone / Android RDS : Support Rear приказ на камерата текст : support Steering тркала контрола : support Front камера текст : support GPS навигација во сајтот : support Language : Поддршка за повеќе languages Navigation вклучува : Домаќин (екран)Сите додаток и линии.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии

DEN 1507.20
zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1900.80