• Неодамнешно
С&D Алатка Компанија 13039 Involute Опрема Мелење Машина, High Speed Челик, Форма Ослободени, 14 1/2 Степен Притисок Агол, 3 Машина Број, 16 Diametrical Теренот, 1 Дупка Големина, 2 1/2 Дијаме

С&D Алатка Компанија 13039 Involute Опрема Мелење Машина, High Speed Челик, Форма Ослободени, 14 1/2 Степен

Buyers rating:
DEN 4680.96

Количина на стоки

Involute Опрема Мелење Секачи - High Speed Челик - 14 1/2 Степен Притисок Агол - Форма Ослободени.Машина Број : 3 - Diametrical Теренот : 16 - Дупка Големина : 1 - Кол : 2 1/2. Овие секачи се дизајнирани да мелница поттикне брзини има 14 1/2 степен притисок агол.Тие можат да бидат наострен постојано без промена на оригиналната форма.Произведено во САД.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии

DEN 1507.20