• Неодамнешно
BUERYUZ Слушалки Мајмун Хумор Простор Астронаут Mouse Pad Игри Големи Компјутер Анти-Лизга Гумени Mousepad Персоналните Дизајн Канцеларија Дом 15.8x29.5in

BUERYUZ Слушалки Мајмун Хумор Простор Астронаут Mouse Pad Игри Големи Компјутер Анти-Лизга Гумени Mousepad Персоналните

Buyers rating:
DEN 114.96

Количина на стоки

Високо Квалитетен Материјал 100% Полиестер Платно, Гумена Подлога На Дното.Големина : 15.8x29.5 Инчи, 3мм На Дното, За Сите Видови На Глувци И Површини.Голем Mouse Pad Е Дизајниран Со Superfine Влакна Ткаени Материјали, Прецизност Заклучување На Работ И Мазна Површина Може Да Се Реализира Повеќе Прецизни Глувчето За Движење.Одржување На Одлична Брзина И Контрола.Има Многу Добра Боја Заклучување Ефект.Течни Дамките Може Да Се Исчистат Со Вода За Континуирана Употреба.И Боја Нема Да Избледи И После Се Повторува За Перење.Многу Погодна За Гејмери, Погоден За Десктоп Компјутери, Лаптопи, Канцеларии, Домови И Сл.Тоа Е, Исто Така, Идеален Подарок За Пријатели.Оваа Mouse Pad Е Доволно Голем Да Се Одржи Вашиот Гејмерски Глушец, Полна Големина Механички Тастатура И Други Десктоп Предмети.Имајте Чиста И Уредна Биро.Се Чувствуваат Слободни Да Ги Конфигурира Вашите Прилагодувања Како Што Сакаат.Совршен Gaming Mouse Pad.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии

DEN 1507.20