• Неодамнешно
Лопата Вежба Малку Директно месо тело за Метал Серија Y Z 00 05 10 15 20 25 30 40 50 60 70 Лопата Вежба Носителот Внатрешни Coolant. (Големина : SD-00-H-178-XP25)

Лопата Вежба Малку Директно месо тело за Метал Серија Y Z 00 05 10 15 20 25 30 40 50 60 70 Лопата Вежба Носителот

Buyers rating:
DEN 8455.68

Количина на стоки

1. Вежба во едно време.Еден перфорација, мулти-слој челик дупчење работата е завршена еднаш, нема потреба да се повлече. 2. Високо ефикасни дупчење.На севкупната ефикасност е 3-5 пати повисока отколку обичните пресврт вежба. 3. Висока прецизност.Одлични перформанси со висока прецизност.Дупчење дупка точност : +0.02 ММ - +0.15 ММ. 4. Exchangeable Структура.Внесете е променливо, висока прецизност интерфејс помеѓу вежба и да го внесете.Се гарантира висока прецизност чак и лесно да се промени. 5. Внатрешни coolant дизајн.Хидрауличен притисок за ладење.Плитки дупки 5kgs.Длабока дупка 10kgs-20kgs.Ладење дизајн може да се прошири на услугата живот.Опис : 1. Месо тело вид : Прав shank2. Мило Облик : Спирала Flute / Права Flute3. Дупчење опсег : 9.5 мм да 114mm Product Вклучувајќи : 1pcs Вежба Bit Note : Вметнете се исклучени во Лопата Вежба цена.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии �

DEN 1507.20
zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1900.80