• Неодамнешно
Advantus AVT98057 Социјално Дистанцирање Стол Рака Знак - Пакет од 10

Advantus AVT98057 Социјално Дистанцирање Стол Рака Знак - Пакет од 10

Buyers rating:
DEN 864.00

Количина на стоки

Јасно резерви столчиња за социјално дистанцирање.Се прилагодува за да ги собере било стол големина.Лесен за употреба - едноставно лизгачот кон чаир и намалување на циклуси за саканата одговара.Ламинат да трае подолго и лесно да се чисти со избрише.Ламинат, Прилагодлив.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии

DEN 1507.20