• Неодамнешно
YEZIJIN Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Премија Шминка на Лицето Четка - Премија Трајни Четка - Pro Квалитет Синтетички Густи Влакна или Течен, Крем, Прав,Спојување?

YEZIJIN Преносни Дијамант Фондацијата Четка, Премија Шминка на Лицето Четка - Премија Трајни Четка - Pro Квалитет

Buyers rating:
DEN 1984.80

Количина на стоки

Интересен Дизајн : единствена дијамант хексагонална четка рачка ви дава цврст и удобен зафат.Боја слој на површината е многу стабилна.Материјал : Синтетички влакна, мека и свиленкаста на допир, со висока густина влакната не падне, и не му наштети на кожата; на влакна влакната се мека и мазна, со униформа сила, лесно и брзо да се четка од светлина и дише база шминка.Лесно да се чисти и одржува.Со Заштитна Маска : Доаѓа со заштитна кутија за лесен за складирање и за носење, држење на четката далеку од прашина.Мулти-цел : течни фондацијата, светла боја, течни сенката за очи, течни concealer, крем, напредни concealer, фондацијата четка, шминка четка, четка за руменило, сенката за очи четка итн.Најдобрите Подароци за Жените : Оваа група четки се совршени за давање на вашата сопруга, пријатели, ќерки, мајките кои те сакаат, совршен подароци за Божиќ, Денот на Вљубените, Годишнина, денот на Благодарноста.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1900.80
Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии

DEN 1507.20