• Неодамнешно
Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер на Електричен Велосипед

Вози Појас, Добра Свиткување Отпор Пренос Појас Издолжување Возење Појас Добра Маст Отпор за Електричен Скутер

Buyers rating:
DEN 1507.20

Количина на стоки

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Има добри маснотии отпорност, отпорност на топлина и стареењето на отпор.Супериорен отпорност на абење, ниско ниво на триење, значително подобрување на работниот век на ремени и pulleys.Висока кршење сила, добра свиткување отпор и ниска издолжување.Прекрасен додаток за електричен велосипед, електричен скутер.Функција : 1. Има добри маснотии отпорност, отпорност на топлина и стареењето на отпор.2. Висока кршење сила, добра свиткување отпор и ниска издолжување.3. Супериорен отпорност на абење, ниско ниво на триење, значително подобрување на работниот век на ремени и pulleys.4. Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.5. Прекрасен додаток за електричен велосипед, електричен скутер.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Пренос Belt Material : rubber Color : Како слика shown Girth : Прибл. 560mm/22in Space ширина : Прибл. 5mm/0.2 in Width : Прибл. 15mm/0.6 in Weight : Прибл. 41g Пакет Листа : 1 x Transmission Појас.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% brand new
Item type:
 Transmission Belt
Material:
rubber
Color:
As picture shown
Girth:
Approx. 560mm/22in
Space width:
Approx. 5mm/0.2in
Width:
Approx. 15mm/0.6in
Weight:
Approx. 41g 
Package List:
1 xTransmission Belt :

Купувачи како што сакаат

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стенд 2 Пакети Звук Звучник Месеци Црна Универзална Ѕид Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1900.80